کد خبر: ۴۱۷۸۲۲۱
گروه : سیاسی » مجلس
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۱ - ۰۸:۲۱
جليلي به باشگاه خبرنگاران خبر داد:

عضو فراکسيون رهروان ولايت گفت: اين فراکسيون در مورد طرح اصلاح قانون انتخابات به بحث و بررسي مي‌پردازد و نهايتا تصميمي جمعي در مورد اين مسئله اتخاذ مي‌كند چرا كه جزييات اين طرح نياز به بازنگري و پيشنهادات جديد دارد که يکي از برنامه‌هاي فراکسيون در هفته جاري است.

اسماعيل جليلي نماينده مسجد سليمان، لالي و هفتگل در گفتگو با خبرنگار پارلماني باشگاه خبرنگاران گفت: قانون انتخابات در دوره قبل، مشکلاتي را براي كانديداها به وجود آورد که براي جلوگيري از تکرار آنها،‌ اصلاح قانون انتخابات در دستور کار کميسيون شوراها قرار گرفته و بعد از بررسي كارشناسي در كميسيون به صحن علني ارجاع شد.

وي افزود: فراکسيون رهروان ولايت بنابر وظيفه خود در مورد طرح‌هايي که در فضاي اجتماعي و سياسي كشور تاثيرگذار است، جلساتي را پيرامون طرح‌هاي پيشنهادي برگزار مي‌كند که يکي از اين طرح‌ها، اصلاح قانون انتخابات رياست جمهوري است.

اين عضو فراکسيون رهروان ولايت همچنين تصريح كرد: ما درصدديم تا در فراكسيون درباره شرايط كانديداها و پيشنهاداتي که کميسيون شوراها در اين زمينه ارائه کرده به بحث و بررسي بپردازيم و در نهايت تصميمي جمعي اتخاذ كنيم.

وي خاطرنشان كرد: اعضاي فراکسيون رهروان ولايت در بحث کليات اين طرح اتفاق نظر دارند اما در بحث جزييات، بندها و مفاد آن، نظرات متفاوت است و بحث در جلسات شوراي مرکزي پيرامون همين تفاوت نظرهاست.

جليلي در پايان اظهار داشت: جزييات اين طرح نياز به بازنگري و پيشنهادات جديد دارد که يکي از برنامه‌هاي فراکسيون در اين هفته بحث و بررسي اصلاح قانون انتخابات است.

انتهاي پيام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
مطالب مرتبط
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر