کد خبر: ۴۱۷۹۵۹۷
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۱ - ۰۳:۲۱
روستا آزاد در گفتگو با باشگاه خبرنگاران:

يک کارشناس سياست خارجي گفت: مسئولين ايراني در مذاکرات هسته‌اي با غرب نشان داده‌اند که ملت ايران با عزت و سربلندي در ميز مذاكره حاضر شده، لذا كشورمان هيبچ گونه فشار و يا تهديدي را در حين گفتگو نمي‌پذيرد.

احمد روستاآزاد در گفتگو با خبرنگار سياست خارجي باشگاه خبرنگاران، با اشاره به تصويب تحريم‌هاي جديد در سناي آمريکا بر ضد جمهوري اسلامي ايران گفت: تحريم‌هاي گذشته و حال سناي آمريکا برملت ما هيچ تاثيري نداشته، لذا اين فشارها باعث بازداشتن كشورمان از حركت در مسير پيشرفت نخواهد شد.

وي در ادامه با اشاره به لابي‌گري رژيم صهيونيستي در تحريم‌هاي پوشالي بر عليه كشورمان افزود: سناي آمريکا تحت فشارهاي لابي‌صهيونيستي تحريم‌هاي خود را برعليه ملت ايران تشديد كرده و همچنان به اين روند خصمانه خود ادامه مي‌دهد.

روستاآزاد با اشاره به شكست رژيم صهيونيستي در جنگ 8 روزه غزه، تصريح كرد: رژيم صهيونيستي با شكست مفتضحانه در جنگ   8 روزه عليه مردم بي‌دفاع غزه در انزواي کامل به سر  برده، لذا پيروزي نيروهاي مقاومت باعث شده اين رژيم بيش از پيش در خاورميانه منفورتر و شكننده تر از گذشته شود.

اين کارشناس سياست خارجي با اشاره به برنامه صلح‌آميز هسته‌اي كشورمان، خاطر نشان كرد: مسئولين ايراني در مذاکرات هسته‌اي با غرب نشان داده‌اند که ملت ايران با عزت و سربلندي در ميز مذاكره حاضر شده،لذا كشورمان هيبچ گونه فشار و  يا  تهديدي را در حين گفتگو نمي‌پذيرد.

انتهاي پيام/
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
مطالب مرتبط
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر