رکورد انتظار ۲خواهر برای جهیزیه

این شرح حال یک خانواده با گرفتاری های خاص است.

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران ؛ پدر خانواده که شغل آزاد داشته ، مدتی قبل به دلیل ضمانت چک فردی-که متواری شده- علاوه بر از دست دادن سرمایه کار و وسایل زندگی و وسیله نقلیه اش، با سند خانه پدر یکی از دامادهای خود از زندان رها می شود تا بتواند اندک اندک مبلغ ضمانت را پرداخت کند.( متاسفانه طلبکاران فشار زیادی برای فروش وثیقه و دریافت طلب خود آورده اند)

پدر مدتی است در یک کارگاه فیلترسازی در باقرشهر(اطراف تهران) کار می کند و البته مدتی است که این کارگاه هم به او حقوق پرداخت نکرده است.

اما خانواده؛ در پاهای مادر از مدتی قبل آب جمع شده که چندی قبل یکی از پاها را جراحی می کنند اما ولی متاسفانه این عارضه به تازگی در دست ایشان هم ظاهر شده است.

این خانواده دو دختر عقد کرده دارند که یکی از آنها ۴٫۵ سال و یکی دیگر ۳ سال در انتظار رفتن به خانه بخت هستند که طولانی شدن این زمان نیز هیچ دلیلی بغیر از نداشتن جهیزیه نداشته است.

این خانواده غیر از این دو دختر یک پسر ۱۶ساله هم دارند.
 
این خانواده در حال حاضر با توجه به وضعیت مالی و اقتصادی که دارد به تمامی آشنایان و اطرافیان بدهکارهستند.
 
در حال حاضر در یک خانه اجاره ای  زندگی می کنند. با توجه به اینکه صاحب خانه این خانواده را می شناخته اجاره خانه را کمتر از حد واقعی آن از آنها دریافت می کرده با این حال حدود سه ماه است اجاره خانه و تمامی قبض های برق، گاز و تلفن  پرداخت نشده است.
 
این خانواده در حال حاضر به خاطر نداشتن بودجه کافی برای گذران زندگی مجبور به قبول کمک مالی و غذایی از دیگران می باشند.
 
یکی از دخترها منشی یک درمانگاه است و ماهیانه حدود ۲۰۰ هزار تومان درآمد دارد که مستقیم به مادر می دهد تا تسکینی بر دردهای فراوان خانواده باشد.
 
بزرگ ترین مشکل این خانواده تهیه دو جهیزیه و اجاره عقب افتاده این خانواده (۱ملیون و ۲۰۰ هزار تومان) می باشد.
 
با توجه به اولویت و موضوع فعالیت خیریه تصمیم داریم دو جهیزیه این دو خواهر را هدیه کنیم.
 
لازم به یادآوری است ۳۰میلیون ریال از هزینه تهیه ۲جهیزیه مذکورتوسط یک خیریه دیگر هدیه شده است لذا برای تهیه این دو جهیزیه مبلغ ۵۰میلیون ریال نیاز است.
 
همت کنید
اینجا را کلیک کنید 
برچسب ها: رکورد ، جهیزیه ، خواهر ، انتظار
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.