گزارشی از بولتن تصویری رژیم صهیونیستی

بودجه "من و تو" از کجا تامین می‌شود؟/ از دعوت خواننده اسرائیلی تا تبلیغ مد صهیونیستی/ هدیه ویژه اسرائیل به من و تو چیست؟ + فیلم

مبهم بودن منبع تامین بودجه شبکه من و تو و جهت گیریی‌های این شکه در تحلیل و تبیین وقایع و رویدادهای جهانی، راز همکاری مالی و اطلاعاتی گردانندگان شبکه من و تو با افراد و نهادهای منتسب به رژیم صهیونیستی را مکشوف می‌کند.

به گزارش ‌خبرنگار سیاسی باشگاه خبرنگاران؛ گردانندگان شبکه من و تو مدعی هستند که به رژیم صهیونیستی و سازمان جاسوسی موساد وابسته نیستند، اما فاصله زیادی میان ادعا و عملکرد شبکه من و تو وجود دارد. 

مخاطبان بصیر کشورمان نیز به خوبی متوجه اهداف پشت پرده شبکه‌های فارسی‌زبان وابسته به رژیم صهیونیستی و کشورهای غربی می‌شوند. بر همین اساس، یکی از هموطنان خوش‌ذوق ایرانی مستندی از حمایت‌های آشکار شبکه تلویزیونی من و تو از رژیم صهیونیستی در غالب رپورتاژآگهی و حمایت‌های مالی دولت انگلیس از این شبکه ضد ایرانی تهیه کرده است.

در گزارش زیر بخش‌های مکتوب و ویدئوی این مستند آمده است.

بودجه شبکه من و تو از کجا تامین می‌شود؟
 
مبهم بودن منبع تامین بودجه شبکه من و تو و جهت گیریی‌های این شبکه در تحلیل و تبیین وقایع و رویدادهای جهانی، راز همکاری مالی و اطلاعاتی گردانندگان شبکه من و تو با افراد و نهادهای منتسب به رژیم صهیونیستی را مکشوف می‌کند. 


شبکه من و تو در یکی از ویژه برنامه‌هایش به معرفی کشور جعلی اسرائیل پرداخت و تهاجم وحشیانه ارتش رژیم صهیونیستی و غصب خانه و اموال فلسطینیان را عملی مشروع و با اهمیت خواند.  
 
به رسمیت شناختن کشور جعلی اسرائیل یکی از گزاره‌هایی است که القاء آن در دستور برنامه سازان و مجریان شبکه من و تو قرار دارد.  
 
در یکی از برنامه‌های این شبکه، یکی از کار‌شناسان به اصطلاح حقوقی با تحریف و جعل تاریخ مدعی شد، فلسطین سرزمین اصلی یهودیان است و دولت اسرائیل یک واقعیت یا فاکتور حقوقی است. شبکه من و تو یا بولتن تصویری رژیم صهیونیستی
 
"سلاح‌های آینده" نام یکی از ویژه برنامه‌هایی بود که در شبکه من و تو به منظور تعریف و تمجید از ارتش و تسلیحات رژیم صهیونیستی ساخته شد. در این برنامه، گزارشگر سلاح‌های اسرائیلی را منطبق با فناوری نوین دانست.  
 
اما ویژه برنامه‌های شبکه من و تو تنها به تعریف و تمجید از تسلیحات نظامی رژیم صهیونیستی و یا تلاش برای بخشیدن شان قانونی به این رژیم اشغالگر خلاصه نمی‌شود، بلکه گردانندگان شبکه من و تو برای نشان دادن رژیم صهیونیستی بعنوان یک کشور آزادیخواه، تلاش زیادی به خرج می‌دهند. 


 
در یکی از ویژه برنامه‌های شبکه من و تو، کماندو‌ها و نظامیان رژیم صهیونیستی بعنوان افرادی زبده و کارآزموده معرفی شدند که در برابر تروریسم بین المللی می‌جنگند و برای کسب آزادی تلاش می‌کنند.  
 
در یکی از برنامه‌های شبکه من و تو که حالت رپرتاژی و بولتن برای ارتش رژیم صهیونیستی داشت، گزارشگر ضمن مصاحبه با یکی از خلبانان F۱۶ اسرائیلی به هواپیماهای دشمنان رژیم صهیونیستی هشدار می‌دهد که هنگام پرواز در آسمان اسرائیل، مواظب باشند! چون یک عنکبوت بزرگ (F۱۶) در آنجا کمین کرده است. 


 
ارتباط با گروه‌های تروریستی دست آموز موساد، یکی از منابع اطلاع‌گیری شبکه من و تو است؛ این منابع غیر رسمی بویژه در اوضاع ملتهب و متشنج منطقه کمک زیادی به برنامه سازان شبکه من و تو کردند تا این شبکه بعنوان یک از بازوان رسانه‌ای رژیم صهیونیستی، در زمینه وارونه سازی و تحریف اخبار اوضاع بحرانی منطقه نقش آفرینی کند.  
 
گواه گزاره فوق، فیلمی است که یکی از برنامه سازان شبکه من و تو از طریق برقرار کردن ارتباط با تروریست‌های وارداتی سوریه، بدست آورده بود و اقدام به پخش گسترده آن کرده بود. 


 
وحشی نشان دادن کودکان فلسطینی، حمایت از کشتار غزه و القاء این گزاره غیرانسانی که کشتار کودکان غزه به مردم ایران مربوط نمی‌شود، از دیگر دستور کار گردانندگان شبکه من و تو است.

سنگ تمام شبکه من و تو برای کالاهای اسرائیلی
 
اما حمایت از محصولات اسرائیلی و تهیه و تدوین برنامه‌هایی در زمینه اقتصاد رژیم صهیونیستی، یکی دیگراز مواردی است که به تقویت گزاره ارتباط تنگاتنگ گردانندگان شبکه من و تو با افراد و نهادهای منتسب به لابی‌های صهیونیستی دامن می‌زند. 


 
دریکی از برنامه‌های شبکه من و تو تحت عنوان "اقتصاد با من و تو" اسرائیل بعنوان قدرتمند‌ترین کشور خاورمیانه و طلایه‌دار اقتصاد جهانی معرفی می‌شود. البته گردانندگان شبکه من و تو، گوشه چشمی هم به تبلیغ صنعت فرهنگی رژیم صهیونیستی دارند و هرازچندگاهی با دعوت از خوانندگان و هنرپیشگان اسرائیلی، سعی در معرفی آن‌ها و تبلیغ و ترویج فرهنگ منحط و غیراخلاقی حاکم بر مناطق اشغال شده می‌کنند. 


 
در یکی دیگر از ویژه‌برنامه‌های شبکه من و تو، برنامه‌سازان برای ترویج سبک زندگی و مد اسرائیلی به موزه یهودیان لندن رفتند؛ تا وابستگی و تعلق خاطر دست اندرکاران این شبکه به رژیم صهیونیستی بیش از پیش عیان شود. 

 
 
 قدردانی رژیم اسرائیل از عملکرد شبکه من و تو
 
روزنامه دولتی اسرائیل هاآرتص در ۱۴ اکتبر ۲۰۱۴ طی گزارشی با تیتر "تلویزیون من و تو، سفیر صلح خاورمیانه" خروجی این تلویزیون لندنی را رضایتمند و موفقیت آمیز توصیف کرد.  
 


انتقال ساختمان من و تو به یکی از بهترین استودیوهای دولتی انگلیس درست یک هفته پس از قدردانی رسمی رژیم صهیونیستی از این شبکه، گواهی بر مراودات مالی و اطلاعاتی گسترده میان شبکه من و تو و سرویس‌های جاسوسی غربی است.  
 
استودیوی ویمبلدون متعلق به کانال دولتی ۵ انگلیس که میزبان برخی فیلم‌های هالیوودی نیز بوده،‌‌ همان استودیویی است که ساختمان شبکه من و تو به آن منتقل شده است.  
 
در واقع، خرسندی سران رژیم صهیونیستی از عملکرد تلویزیون من و تو، رژیم سلطنتی انگلیس را به تکاپو انداخت تا مجموعه سازمانی ویمبلدون در لندن را به عنوان دستخوش در اختیار گردانندگان من و تو قرار دهد.


گردانندگان شبکه من و تو که از بازخورد برنامه‌هایشان و آگاهی یافتن مخاطبان نسبت به همکاری این شبکه با سرویس‌های جاسوسی غربی بویژه رژیم صهیونیستی، برآشفته و غضبناک شده‌اند، در برنامه‌هایشان تلاش می‌کنند تا واقعیت مذکور را انکار کنند و آن را مضحک بخوانند. 

شما کاربران عزیز هم می‌توانید مستندها و ویدئوهای تولیدی خود را برای باشگاه خبرنگاران ارسال کنید تا پس از بررسی در سایت باشگاه خبرنگاران منتشر شود.


انتهای پیام/
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
۱۶:۰۳ ۱۱ فروردين ۱۳۹۹
این مستند چرا قفل شده و پخش نمیشه ؟ کی قفلش کرده؟
Iran, Islamic Republic of
محمد
۰۲:۰۴ ۰۹ تير ۱۳۹۸
خداوند لعنت کنه شبکه های فاسد رو واقعا جای شرمساری دارد.
Iran, Islamic Republic of
محمد جواد
۱۲:۳۵ ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۷
جالبه بدونید پر بیننده ترین شبکه فارسی زبا جهان همین شبکه ی انگلیسی-اسرائیلیه من و تو هست
بدون اینکه بفهمید اهدافشونو تحت عنوان برنامه تزریق میکنند باید بی‌تر حواس جمع کنید
United Kingdom
محمد
۰۰:۳۱ ۰۱ فروردين ۱۳۹۷
عجب
Iran, Islamic Republic of
یوسف
۱۱:۴۰ ۳۰ دی ۱۳۹۶
معلوم دیگه توسط اسرائیل و آمریکا
Netherlands
ناشناس
۲۰:۳۰ ۰۵ اسفند ۱۳۹۵
باید با کنار گذاشتن کلیشه ها با مخاطب عام به سلیقه امروزی آن ارتباط برقرار کرد
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
۰۲:۴۱ ۳۰ شهريور ۱۳۹۵
شبکه ای که ادم از دیدنش شرم میکنه به فرمایش رهبر معظم جوانان باید بصیرت داشته باشند
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
۱۵:۱۳ ۲۶ دی ۱۳۹۴
ضد انقلاب همه جا است چه بايد كرد ؟ اين مهم است كه روي جوانان تاثير نگذارد
Iran, Islamic Republic of
144
۱۵:۳۱ ۲۳ دی ۱۳۹۳
لعنت به این من و تو این از همون ابتدا معلوم بود که داره از کجا هم پشتیبانی مالی و هم پشتیبانی فکری میشود
Iran, Islamic Republic of
ليلي
۱۵:۲۵ ۲۳ دی ۱۳۹۳
سلام اگه ميشه پيشنهاد بديد كه ي برنامه سريالي در مقابل برنامه هاي من و تو در تلويزيون روشنگري كنند واقعا نياز از جوونا هم كمك بگيريد و جايزه بديد خواهش ميكنم رسانه نبايد فقط گاهي خبر بذاره
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*} {* *} {*29074*} {* Piwik start *} {**} {* End Piwik Code *}