کد خبر: ۵۱۶۰۱۱۶
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۶:۵۰
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی خبر داد

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی از تصویب بودجه 58956 میلیارد تومانی سال 94 این سازمان خبر داد و گفت: بودجه سال 94 از سوی هیأت امنای تأمین اجتماعی تصویب و ابلاغ شده است.

به گزارش حوزه رفاهی باشگاه خبرنگاران، سیدتقی نوربخش با اشاره به  بودجه سال 94 سازمان تامین اجتماعی اظهار داشت: بر اساس بودجه سال 94 سازمان تأمین اجتماعی مکلف به تأمین منابع به میزان 58956 میلیارد و 55 میلیون تومان است و معادل همین مبلغ نیز در بودجه سال آینده به عنوان مصارف سازمان تعیین و ابلاغ شده است.
وی با بیان اینکه تأمین‌اجتماعی یک سازمان درآمد هزینه‌‎ای است، گفت: این سازمان منابع مالی تعیین شده را از محل حق بیمه و سایر منابع دریافت کرده و برای پرداخت حقوق بازنشستگان و همچنین تأمین هزینه‌های درمانی هزینه می‌کند.

نوربخش تصویب و ابلاغ بودجه سال 94 سازمان تأمین اجتماعی پیش از پایان سال 93 را اقدامی مثبت در راستای قانون گرایی و نظم در فعالیت‌های جاری سازمان دانست و از تصویب و ابلاغ به موقع بودجه از سوی هیأت امنای تأمین اجتماعی قدردانی کرد.

نوربخش با بیان اینکه جزئیات بودجه سال 94 بزودی تشریح می‌شود، گفت: امیدواریم در سال آینده شاهد ارتقاء هرجه بیشتر خدمات سازمان تأمین اجتماعی و جلب رضایت بیمه شدگان و بازنشستگان باشیم.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر