کد خبر: ۵۷۴۴۹۰۶
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۷
۳۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۷
کد خبر : ۵۷۴۴۹۰۶

تفاهم نامه همکاری ارائه خدمات آموزشی، پژوهشی و درمانی در قلمرو روانشناسی کودک و نوجوان، بین سازمان بهزیستی و دانشگاه شهید بهشتی امضا شد

محمدمهدی طهرانچی رییس دانشگاه شهید بهشتی در گفت و گو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان  گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛افزود: بحث حوزه سلامت، رشد انسان و ناهنجاری های اجتماعی کودکان با انعقاد تفاهم نامه بین سازمان بهزیستی و دانشگاه شهید بهشتی مورد رسیدگی قرار می گیرد.

وی در جمع متولیان سازمان بهزیستی و دانشگاه شهید بهشتی اظهار داشت:حضور دانشجویان نخبه در دانشگاه تیپ یک کشور در رشته های علوم تربیتی، مشاوره و روانشناسی و ایجاد شبکه های علمی می تواند در جهت تحقق اهداف بهزیستی کشور موثر واقع شود.

وی گفت: امیدواریم با سازمان بهزیستی که در حوزه آسیب های اجتماعی درگیر است بتوانیم همگام شده و در رفع معضلات اجتماعی گام برداریم.
 
طهرانچی در ادامه افزود:سازمان های بهزیستی یکی از سازمان های درگیر در حوزه سلامت،رشد و ناهنجاری های اجتماعی است که در این حوزه مسئولیت اجرایی دارد و دانشگاه شهیدبهشتی طی شش ماهه گذشته در نظر داشته که نظام مند با بهزیستی کشور همراه شود.

وی گفت: ارتباط منظم بهزیستی کشور و دانشگاه شهید بهشتی منجر به بهره گیری سازمان بهزیستی  از پایان نامه ها؛ تحقیقات اساتید و دانشجویان و تولیدات دانشگاهی در حوزه رفع ناهنجاری های اجتماعی است.

وی گفت:اگر 10 درصد فعالیتهای دانشگاه در خدمت خدمات بهزیستی باشد دانشگاه نیز در ایفای نقش کاهش آسیب های اجتماعی سهیم خواهیم بود.

بهره مندی از تولیدات علمی دانشگاه شهیدبهشتی در سازمان بهزیستی تفاهم نامه همکاری ارائه خدمات آموزشی، پژوهشی و درمانی در قلمرو روانشناسی کودک و نوجوان، بین سازمان بهزیستی و دانشگاه شهید بهشتی امضا شد.

انتهای پیام/
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر