کد خبر: ۵۸۱۹۵۲۹
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۷

کارشناس امور بین الملل و توسعه صادرات پارک فناوری پردیس گفت: هیات سرمایه‌گذاری فرانسوی با هدف حمایت مالی از شرکت‌های دانش بنیان مستقر در پارک پردیس بازدید می کند.

حضور شرکت‌های
رضا اصلانی کارشناس امور بین الملل و توسعه صادرات پارک فناوری پردیس در گفتگو با خبرنگار حوزه فن‌آوری‌های نوین گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به بازدید هیات سرمایه‌گذاری فرانسوی از این پارک اظهار داشت: شرکت سرمایه‌گذاری BPI فرانسه با هدف بازدید از فعالیت‌های شرکت‌های دانش بنیان و حمایت مالی از آنها به پارک فناوری پردیس آمده تا مقدمات سرمایه‌گذاری و امضاء تفاهمنامه همکاری در این زمینه انجام شود.

وی یادآور شد: بانک BPI در حوزه رشد و توسعه ، کسب و کار و ایجاد رقابت پذیری در شرکت‌های دانش بنیان نوپا سرمایه‌گذاری کرده و زمینه یک اکوسیستم مناسب را برای کارآفرینان مهیا می‌سازد.

اصلانی عنوان کرد: سهام‌داران اصلی این شرکت دولت فرانسه و صندوق سپرده محصول بود و فعالیتش در قالب مید کپ و SME است که با عرضه وام و سرمایه‌گذاری مشترک شرکت‌ها را تا مرز تجاری سازی محصولاتشان همراهی می‌کند.

وی گفت: سرمایه‌گذاری هدف اصلی بازدید این هیات از پارک فناوری پردیس بوده که در صورت جلب توجه فعالیت‌های شرکت های دانش بنیان مستقر در پارک در آینده ای نزدیک انتقال دانش و تکنولوژی صورت می گیرد.

انتهای پیام/
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر