کد خبر: ۶۱۹۹۲۵۰
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۸
علامتی مطرح کرد؛

دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان گفت: جشنواره «چندقدم تا آسمان ۲» یکی از مهم‌ترین برنامه‌های ورزشی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان است.

برگزاری جشنواره «چندقدم تا آسمان ۲» ویژه دانش آموزان در کشوربه گزارش حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛  علامتی دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گفت: توجه به برنامه های ورزشی به عنوان یکی از اصلی ترین بخش های حوزه تربیت نوجوان و جوان چه در حوزه تربیت جسمی و بدنی و چه در حوزه تربیت روحی و معنوی همواره مورد تاکید ائمه معصومین (علیهم السلام) بوده است که این اهمیت در کلام مقام معظم رهبری نیز به وضوح و روشنی قابل دریافت است.

وی گفت: در راستای همین رسالت، اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، هفته آخر مرداد ماه (21 الی 28 مرداد) را به عنوان «هفته برنامه های ورزشی در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان» نام گذاری کرده است تا علاوه بر برگزاری برنامه های ورزشی متنوع با رویکرد تربیتی، به جریان سازی در مورد این موضوع مهم اما مغفول مانده در بین دانش آموزان و اعضای انجمن اسلامی بپردازد.

علامتی افزود: طی این هفته اعضای انجمن اسلامی دانش آموزان در فضایی کاملا تشکیلاتی و با محوریت شبکه پشتیبان، برنامه های ورزشی را برگزار می کنند.

 دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان خاطرنشان کرد: مهم ترین بخش این برنامه جشنواره فرهنگی- تشکیلاتی- ورزشی چندقدم تا آسمان2 با هدف جریان سازی فعالیت های اتحادیه در حوزه برنامه های ورزشی – تشکیلاتی و همچنین توجه به سلامت جسمانی و تقویت قدرت بدنی اعضای انجمن های اسلامی با همکاری اتحادیه استان اردبیل و با حضور 300 نفر از اعضای قرارگاه ملی پسران و برخی از مسئولین انجمن های اسلامی مدارس سراسر کشور از 22 لغایت 25 مرداد ماه سال جاری در استان اردبیل برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد:یکی از مهم ترین برنامه های این جشنواره صعود به قله 4هزار و 811 متری سبلان خواهد بود.

علامتی گفت: جشنواره فرهنگی- تشکیلاتی- ورزشی چندقدم تا آسمان2 بخشی از فعالیت های هفته برنامه-های ورزشی در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان است که همزمان با هفته پایانی مرداد ماه در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گفت: والیبال ، شنا و ورزش های سنتی، همایش پیاده روی دانش آموزان پسر به همراه پدران ، برگزاری مسابقه دوچرخه سواری ویژه اعضاء انجمن های اسلامی مدارس از دیگر برنامه های هفته برنامه های ورزشی در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان هستند.

گفتنی است؛ در هفته برنامه های ورزشی، اعضای انجمن های اسلامی دانش آموزان در فضایی کاملا تشکیلاتی و با شور و نشاط خاص، برنامه های ورزشی را در شهر و استان خود برگزار می کنند.

انتهای پیام/

جزئیات برگزاری جشنواره «چندقدم تا آسمان ۲» در کشور

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی
لوح صفحه خبر موبایل