کد خبر: ۶۲۶۹۴۵۶
گروه : بوشهر » بوشهر
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۷
امام جمعه موقت بردخون:

امام جمعه موقت بردخون گفت: امکانات بهداشتی درمانی بردخون در حد یک روستا هم نیست.

امکانات بهداشتی و درمانی بردخون در حد یک روستا هم نیستبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر، حجت‌الاسلام محمد جواد عاشوری در خطبه‌های این هفته نماز جمعه بردخون با توصیه خود و نمازگزاران به رعایت تقوای الهی اظهار داشت: امکانات بهداشتی درمانی بردخون در حد یک روستای ۵۰۰ نفره هم نیست. بخش بردخون با جمعیت بیش از ۱۲ هزار نفر با کمبود شدید تجهیزات بهداشتی درمانی روبرو است و در ایام تعطیل خدمات لازم صورت نمی‌گیرد.

عاشوری با بیان اینکه سلامتی مردم در خطر است، اضافه کرد: چرا مرکز بهداشتی درمانی بردخون از داشتن آمپول عقرب گزیدگی یا شربت استامینوفن محروم است و هیچ پزشک مردی در این مرکز حضور ندارد و آمبولانس آن فاقد راننده است.

امام جمعه موقت بردخون با اشاره به ایام محرم و تقدیر از همه دست اندرکاران برگزار مراسم این ایام، ادامه داد: افراد در زندگی عاشورایی و معنوی دارای سه ویژگی حق پذیری، مسؤلیت پذیری و همراهی همیشگی هستند.

وی با گرامیداشت سالگرد شهادت سردار همدانی و بیان اینکه حضور سرداران ایرانی موجب پیروزی ارتش سوریه شده، گفت: آمریکا دشمن انقلاب ما است، زیرا نظام سلطه هیچگاه نمی‌تواند انقلاب اسلامی را ببیند و خطر انقلاب را احساس می‌کند.

خطیب جمعه بردخون ابراز داشت: منافع نظام سلطه با پیروزی انقلاب به خطر افتاد و اینکه با آمریکا کنار بیاییم توهمی بیش نیست چرا که رفتار آمریکا همیشه اینگونه بوده وغیر قابل اعتماد است.

عاشوری انتشار گزارش کذب درباره خانواده رییس قوه قضاییه را محکوم کرد و گفت: در قضیه برجام چهره واقعی آمریکا را دیدیم که به تعهدات خود عمل نمی‌کند و نقش مخرب خود را نشان می‌دهد.

انتهای پیام /پ

امکانات بهداشتی و درمانی بردخون در حد یک روستا هم نیست

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی