کد خبر: ۶۳۱۹۴۷۷
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۶ - ۰۶:۳۳
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه لرستان:

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه لرستان گفت: منافقان بدانند تا جان در بدن دار‌م پای انقلاب، ارزش‌ها و ولایت ایستاده‌ا‌م.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان؛  حجت‌الاسلام سید‌اسماعیل حسینی، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه لرستان در مورد فحاشی و دروغ‌پردازی اخیر رسانه‌های ضدانقلاب گفت: ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام اربعین امام حسین (ع)، باید عرض کنم که ما خوشحال هستیم که ضدانقلاب و منافقان به ما حمله می‌کند و تهمت می‌زند چراکه وقتی ضدانقلاب به ستوه می‌آید و شروع به دروغ پردازی و فحاشی می‌کند یعنی کار در مسیر درست پیش می‌رود.

وی با اشاره به اینکه کار دشمنان انقلاب همواره حمله به نیرو‌های انقلاب است افزود: این سخن امام بزرگوار ماست که می‌فرمایند «ما هم نباید توقع داشته باشیم که این‌ها برای ما خوب بگویند، اگر خوب بگویند، معلوم می‎شود ما خیانتکاریم! آن روزی که من آن وقت‌ها می‎گفتم که نمی‎فهمد این دستگاه؛ برای سقوط من این است که آن‌ها شروع کنند به تعریف کردن! آن‌ها هر روز فحاشی می‎کنند؛ این غلط است... اگر شروع کرده بودند به تعریف کردن، چه کردن و احترام کردن و اینها، ما کم‎کم تمام می‎شد کارمان! اگر چنانچه امریکا از ما تعریف کند و روزنامه‎های امریکا از ما تعریف کنند، آن وقت است که باید مردم بگویند این چه است قضیه؟ یک قضیه‎ای است که دارند تعریف می‎کنند!»

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه لرستان گفت: براساس همین معیار امام و مقتدای ما این رویه افترا و تهمت دشمن، یعنی اینکه رفتار ما انقلابی و در مسیر ارزش‌های انقلاب است و فحاشی و دروغ سخیف این رسانه‌ها هم که آنقدر مشخص است که حتی ارزش جواب دادن هم ندارد.

حسینی در مورد علت عصبانیت و فحاشی و دروغ‌پردازی رسانه‌های ضدانقلاب و منافق عنوان کرد: رسانه‌های ضدانقلاب و منافقان در هفته‌ها و ماه‌های اخیر به نیرو‌های انقلابی و ارزشی، مراجع تقلید، سپاه، قوه قضائیه و ... حمله‌ور شده و بدون سند به دروغ‌پردازی روی آوردند که دلیل آن هم مشخص است.

وی شکست دشمن در جبهه‌های مختلف را از علل اصلی دروغ‌پردازی و عصبانیت دشمنان انقلاب مطرح کرد و اظهار داشت: این روز‌ها دشمنان انقلاب در جبهه‌های مختلف شکست و سیلی محکمی خورده‌اند؛ از شکست داعش و سیاست‌های آمریکا در منطقه گرفته تا بحران آل سعود و قدرت روزافزون ایران در منطقه؛ به همین خاطر مخدوش کردن چهره نیرو‌های انقلابی و لکه‌دار کردن عناصر انقلابی به نوعی عقده‌گشایی ضد انقلاب بوده و این تنها حربه دشمن است و دست خالی دشمنان در برابر انقلاب رو باز هم نشان می‌دهد که به دلیل سخیف بودن دروغ‌پردازی‌ها، در این امر هم شکست خورده‌اند.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه لرستان بیان کرد: ضدانقلاب و منافقان بدانند که ما تا جان در بدن داریم پای انقلاب، ارزش‌ها و ولایت ایستاده‌ایم و با توهین، تخریب، دروغ، ترور شخصیت و ... نمی‌توانند ما را از میدان خارج کنند و بدانند که نابودی آن‌ها نزدیک و نزدیک‌تر است.

انتهای پیام/د

‌منافقان بدانند تا جان در بدن دار‌م پای "انقلاب، ارزش‌ها و ولایت" می‌ایستم

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر