کد خبر: ۶۳۶۲۴۶۲
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - ۰۰:۳۰
احمدزی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

سخنگوی اداره تذکره های الکترونیک گفت: روند توزیع تذکره های الکترونیک در روزهای نزدیک آغاز خواهد شد اما فعلا زمان خاصی نمی توانیم برای آن اعلام کنیم.

زمان توزیع تذکره های الکترونیک هنوز مشخص نیست«روح الله احمدزی»، سخنگوی اداره تذکره های الکترونیک در گفتگو با خبرنگار حوزه افغانستان باشگاه خبرنگاران جوان گفت: روند توزیع تذکره های الکترونیک در روزهای نزدیک آغاز خواهد شد اما فعلا زمان خاصی نمی توانیم برای آن اعلام کنیم.

وی گزارشاتی که امروز مبنی بر توزیع تذکره های الکترونیک در هفته جاری منتشر شده بود را رد کرد و اظهار داشت: در این هفته مرحله هماهنگی با دفتر ریاست جمهوری انجام می شود و مراحل توزیع تذکره ها بعدا صورت می گیرد.

این در حالی است که «همایون محتاط»، رئیس اداره ثبت احوال نفوس افغانستان خبر داد که این اداره در هفته جاری با اعطای نخستین تذکره الکترونیکی به رئیس جمهور، رئیس اجرایی و معاون رئیس جمهور این کشور به طور رسمی روند توزیع تذکره های الکترونیک را آغاز خواهد کرد.

قابل ذکر است که بر اساس دستور رئیس جمهور افغانستان، دین، ملیت و قومیت نیز در تذکره های الکترونیی درج خواهد شد؛ مساله ای که مخالفت شدید مجلس افغانستان را به دنبال داشته است.

«روح الله احمدزی»، سخنگوی اداره تذکره های الکترونیک در این گفتگو در خصوص سرنوشت درج دین و قومیت در تذکره ها جزئیاتی ارائه نکرد.

انتهای پیام/

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر