کد خبر: ۶۳۹۷۰۶۹
گروه : فارس » شیراز
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۴
در خطبه های نماز جمعه شیراز؛

امام جمعه شیراز گفت: وظیفه شرعی امام جمعه نقد منصفانه است و هیچکس با نگاه سیاسی نظر نمی دهد.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ آیت الله اسدالله ایمانی نماینده ولی فقیه در استان فارس در خطبه های نماز جمعه امروز شیراز با اشاره به انتصاب حجت‌الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری به سمت رئیس شورای سیاست‌گذاری جمعه اظهار داشت: طبیعی است که مسئولیت تغییر می کند اما گروهی در این فضای فتنه در فضای مجازی شروع کردن به توهین، وظیفه شرعی امام جمعه نقد منصفانه است و هیچکس با نگاه سیاسی نظر نمی دهد.

امام جمعه شیراز اظهار کرد: رفع مشکلات اشتغال، کاهش بیکاری و مشکلات اجتماعی وجود دارد و با نقد کرد هرچند برای برخی از تهران نشینان این انتقادات سخت است.

آیت الله ایمانی با بیان اینکه موج توهین در این سایت ها راه افتاد و معمولا از یک امام جمعه تعریف می کنند و مابقی را مورد توهین قرار می دهند، بیان کرد: پلیس فتا باید ورود کند و حتی من هم روی تخت بیمارستان مورد هجوم آنها قرار گرفتم که جرم من انتقاد کردن بود.

وی با اشاره به فرارسیدن ۲۷ دی و شهادت نواب صفوی و یارانش، افزود: این روز سالروز شهادت ۴ جوان مجاهد، فداکار و مومن در حضور نماینده آمریکا است که حتی دولت شاه قصد داشت آن ها را بخرد و حتی این هدیه شاه به وسیله آخوند دربار به نواب داده شد که با لبخند تمسخر آمیز شهید نواب صفوی این پیشنهادات از بین رفت.

نماینده ولی فقیه در فارس ادامه داد: این ۴ جوان مجاهد شهادت را انتخاب کردند، سال ۳۴ به غیر از شهادت های سال های ۵۷، ۶۷ است زیرا در آن تاریکی که هیچکس نمی توانست سخن بگوید نواب و یارانش چنین بودند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: در اتفاقات اخیر مثلث منافقین، استکبار و عربستان با تمامی ابزار خود به خصوص فضای مجازی که اگر حساب شده نباشد مشکل آفرین است، حدود ۲۰ سال است شبکه های مجازی ایجاد شده اما به چه دلیل خودمان این تکنولوژی را نداریم و باید کلید آن در دست دیگران باشد.

آیت الله ایمانی گفت: در این راستا عربستان با استفاده از فضای مجازی توانست عده ای هرچند محدود را به خیابان بیاورد که البته برخی گرفتار و فریب خورده بودند که دستگاه قضایی باید با رفعت اسلامی با آنها برخورد کند اما موج سواران باید مجازات عمل خود را ببینند.

خطیب نماز جمعه شیراز تاکید کرد: مشکل اینجاست که آمریکا عریان این موضوع را به شورای امنیت می برد و بازنده می شود بازهم کوتاه نمی آید و اینجا هم مانند همه فتنه های گذشته مردم وارد شدند.

نماینده ولی فقیه در استان فارس تصریح کرد: حضور پررنگ مردم جلو این توطئه را گرفت اما فتنه ای جدید در ذهن دشمنان خواهد بود و ملت باید همیشه هوشیار باشند.
انتهای پیام/ر

وظیفه شرعی امام جمعه نقد منصفانه است

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
تخفیف بنر
عجیب غریب
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی
لوح صفحه خبر موبایل