کد خبر: ۶۴۲۳۸۹۱
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۵:۵۳

نیرو‌های امنیتی افغانستان موفق شدند یک مخفیگاه داعش را که مملو از مواد منفجره و جلیقه‌های انفجاری بود در محله‌ای فقیرنشین در غرب کابل پایتخت افغانستان شناسایی و کشف کنند.

شاسایی یک مخفیگاه داعش در غرب کابلبه گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان، نیرو‌های امنیتی افغانستان موفق شدند یک مخفیگاه داعش را در غرب کابل - پایتخت افغانستان- شناسایی کنند.

این مخفیگاه گروه وهابی صهیونیستی داعش که مملو از مواد منفجره و جلیقه‌های انفجاری بود این هفته در محله‌ای فقیرنشین در غرب کابل پایتخت افغانستان شناسایی و کشف شد.

یک مقام اطلاعاتی افغانستان به آسوشیتدپرس گفت: این مخفیگاه و پناهگاه داعش در پشت درب‌های آهنی سبزرنگ در محله قلعه وحید کابل قرار داشت.

این مقام اطلاعاتی که خواست نامش فاش شود گفت: سرنخ این مخفیگاه را یکی از افرادی داده بود که روز دوشنبه در جریان حمله داعش به یک آکادمی نظامی در کابل بازداشت شده بود. در حمله روز دوشنبه به آکادمی نظامی کابل یازده نظامی افغانستانی کشته شدند.

وابستگان داعش در افغانستان، با انتشار پیامی در خبرگزاری اعماق، مسئولیت این حمله را برعهده گرفته بودند.

داعش قصد داشت از این مخفیگاه سه حمله دیگر را در کابل انجام دهد. این مقام اطلاعاتی جزئیات بیشتری درباره این حملات برنامه ریزی شده منتشر نکرد.

در داخل این مخفیگاه سه مرد و یک زن حضور داشتند. آن‌ها حدود بیست و پنج روز پیش وارد این مخفیگاه شده بودند. آن‌ها به صورت خیلی راحت و آزادانه با ساکنان محلی در تماس بودند.

انتهای پیام/

مخفیگاه داعش در غرب کابل شناسایی شد

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر