کد خبر: ۶۴۳۶۱۱۸
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۶:۰۰
گنج کریمی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح کرد؛

معاون دانشجویی و جوانان سازمان جوانان جمعیت هلال احمر، از تعامل این سازمان با دانشگاه فنی و حرفه‌ای در جهت ایجاد اشتغال و کارآفرینی خبر داد.

تعامل سازمان جوانان هلال احمر با دانشگاه فنی حرفه‌ای برای کارآفرینیعلی قلعه گنج کریمی، معاون دانشجویی و جوانان سازمان جوانان جمعیت هلال احمر، در گفتگو با خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار کرد: سازمان جوانان جمعیت هلال احمر به منظور ایجاد اشتغال و کارآفرینی تفاهم نامه‌ای را با دانشگاه فنی و حرفه ای به امضا رسانده است.

گنج کریمی تاکید کرد: بر اساس این تفاهم نامه بخشی از تعاملات سازمان جوانان جمعیت هلال احمر با دانشگاه‌های فنی و حرفه‌ای و به منظور اشتغال و کارآفرینی با مشارکت اعضای کانون های دانشجویی در رشته های مختلف انجام می شود.

وی خاطرنشان کرد: پیش از این موضوع ایجاد اشتغال و کارآفرینی در سازمان جوانان جمعیت هلال احمر، در استان های مختلف کشور و در قالب یک تفاهم نامه میان جمعیت هلال احمر و سازمان اجتماعی وزارت کشور، به صورت کارگاه های مختلف اجرا می شد.

معاون دانشجویی و جوانان سازمان جوانان جمعیت هلال احمر تصریح کرد: کارآفرینی فوق در حوزه جوانان و ویژه این گروه بوده است و همان طور که به آن اشاره شد با مشارکت اعضای کانون های دانشجویی هلال احمر در دانشگاه های فنی و حرفه ای سراسر کشور تحقق می پذیرد.

انتهای پیام/

ایجاد اشتغال و کارآفرینی با تعامل سازمان جوانان هلال احمر و دانشگاه فنی و حرفه‌ای

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
مطالب مرتبط
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر