کد خبر: ۶۴۴۰۷۳۸
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۵
۲۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۵
کد خبر : ۶۴۴۰۷۳۸

آزمون جذب نیروی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه وبویراحمد بدون توزیع سوالات آزمون نیمه کاره رها شد.

نیمه تمام شدن آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه وبویراحمدبه گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یاسوج ؛ صبح امروز آزمون استخدامی نیرو‌های شرکتی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد با شرکت بیش از ۳ هزار نفر از شهر‌های مختلف کشور در یاسوج برگزار شد که به دلایل نامعلومی نیمه تمام ماند.

یکی از شرکت کنندگان در این آزمون به خبرنگار ما گفت: من از بندرعسلویه با مشقت در این آزمون نام نویسی و شرکت کردم، اما هنگام توزیع سوالات تخصصی مسئولان برگزاری آزمون سوالات را توزیع نکردند.

"ر ج" یکی دیگر از شرکت کنندگان که از شهر کازرون در این آزمون شرکت کرده بود افزود: هنگامی که ما از مسئولان برگزار‌ی آزمون قضیه را جویا شدیم سوار خودرو شدند و نزدیک بود خودرو حامل مسئولان برگزاری آزمون، با برخی شرکت کنندگان برخورد کند.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد به حواشی به وجود آمده در برگزاری آزمون استخدامی این دانشگاه واکنش داد و به تصمیم گیری در آینده نزدیک اشاره کرد.
 
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی درباره حواشی به وجود آمده در آزمون استخدامی نیروهای شرکتی این دانشگاه گفت:به دلیل اهمیت موضوع و رعایت نکات امنیتی برای سوالات اختصاصی، شماره گذاری صندلی داوطلبین برای آزمون اختصاصی حدود 45 دقیقه طول کشید و به داوطلبین گفتیم به دلیل این که شماره صندلی با شماره دفترچه یکی باشد ، استراحتی داشته باشند که این هم به دلیل مسائل امنیتی بود.

رحیم استوار در ادامه گفت: از داوطلبین خواستیم که بر روی صندلی های خودشان قرار بگیرند تا آزمون ادامه پیدا کند اما به دلیل جوی که به وجود آمده بود امکان ادامه آزمون وجود نداشت.

وی افزود: درباره ادامه برگزاری آزمون در آینده تصمیم گیری خواهد شد .

استوار در پایان گفت: این آزمون در بخش خانم ها که در دانشگاه دولتی یاسوج برگزار شد به پایان رسید.

گفتنی است طبق شنیده ها شروع آزمون اختصاصی در بخش خانم ها نیز با حدود یک ساعت تاخیر آغاز شده است.

بنا به گفته شرکت کنندگان در آزمون پس از برگزاری آزمون عمومی، جلسه آزمون به هم‌ریخت و سؤالات اختصاصی توزیع نشد.
برخی از آنان هم به هزینه ثبت‌نام برای هر نفر ۳۵ هزار تومان به‌حساب بانک ملی دانشگاه علوم پزشکی اشاره کردند و خاستار پیگیری مطالبات به حق شرکت کنندگان شدند.

انتهای پیام/غ

اخلال در آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر