کد خبر: ۶۴۷۰۶۲۷
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۸
استاندار کهگیلویه وبویراحمد:

استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: موضوع اشتغال و سرمایه گذاری از مهمترین برنامه‌ها و اولویت های دولت و مدیریت اجرایی این استان در سال آینده است که نباید اشتباهات گذشته در این زمینه تکرار شود.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یاسوج ؛علی محمد احمدی اظهار داشت: ساماندهی بافت‌های فرسوده و محیط زیست نیز از جمله اولویت های اساسی استان در سال آینده است که باید در این 2 زمینه نیز تلاش ویژه ای کرد.
وی با بیان اینکه تمرکز بر روی موضوع اشتغال و سرمایه‌گذاری به معنای پول پاشی‌های بی‌حساب‌ وکتاب نیست و ارتباطات سیاسی، اداری، طایفه‌ای و قومی نباید در اعطای تسهیلات و اعتبارات دخیل شود گفت: نظارت کامل و دقیق بر توزیع اعتبارات و تسهیلات بانکی صورت گیرد و متولیان امر باید پاسخگوی هرگونه انحراف در مسیر توزیع این اعتبارات باشند.
احمدی موضوع محیط‌زیست و تخریب‌های روزافزون و تعرض به منابع ملی را یادآور شد و گفت: تغییر کاربری‌های غیراصولی و سوءاستفاده از منابع ملی و زیست‌محیطی در این استان به‌شدت رو به افزایش و نگران‌کننده است.
وی خواستار آمادگی کامل دستگاه‌های خدمات رسان برای استقبال از مهمانان نوروزی شد و گفت: جهت‌گیری برنامه‌ها در این ایام بیشتر با رویکرد و تمرکز بر امیدبخشی، نشاط و ایجاد حس همبستگی، همدلی و نوع‌دوستی باشد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود بر ضرورت شفاف‌سازی، مستندسازی خدمات و امور توسط دستگاه‌های مختلف اجرایی تأکید کرد و گفت: این مهم در زمینه بکارگیری نیروها و یا برگزاری مناقصه‌های عمرانی بیشتر مورد تأکید است.
احمدی یکی از برنامه‌های اساسی مدیران اجرایی را واگذاری امور به بخش خصوصی دانست و گفت: این مهم در کنار جذب اعتبارات متمرکز ملی و رعایت حقوق شهروندی و رضایتمندی مردم از شاخص‌های اصلی در ارزیابی مدیران است.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد در بخش دیگری از سخنان خود اجرای برجام و تلاش تیم مذاکره کننده کشورمان را توفیق و دستاوردی ارزشمند در سیر تحولات و تاریخ سیاسی ایران دانست و تأکید کرد: برجام؛ نمایش قدرت نرم جمهوری اسلامی در عرصه بین الملل بوده است.
احمدی گفت: برجام و قدرت تیم مذاکره کننده ایران نشان داد که جمهوری اسلامی به همان میزان که در عرصه سخت افزاری و قدرت بازدارندگی دارای توان و اقتدار روزافزون است در عرصه نرم و قدرت منطق و مذاکره نیز در دنیا سرآمد است.

انتهای پیام/غ

سرآمدی ایران در مذاکرات جهانی

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر