پیام نوروزی استاندار کرمان

استاندار کرمان در پیام نوروزی خودسال نو را سرشار از برکات وتلاش های نو برای مردم در دیار کریمان آرزو کرد.

پیام نوروزی استاندار کرمانبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان بنا به اعلام روابط عمومی استانداری کرمان، علیرضا رزم حسینی در متن پیام نوروزی خود آورده است، بهار طبیعت با جلوه‌هایی از شکوفه‌های زیبای عشق و آفرینش دوباره و با دامانی از زیبایی‌های وصف نشدنی هر بار فرصت تازه‌ای برای زندگی جدید و آغازی دوباره را در اختیار آدمی قرار می‌دهد تا با بهره گیری از تجربه‌های سخت یا زیبای خود آینده‌ای روشن‌تر و پرامید‌تر را برای خود رقم زند.

وی در ادامه آورده است، نوروز به عنوان رسم زیبای ایرانیان و سنت دیرین آریایی، مظهر تمدنی سرافرازانه است که از مسیر افتخارات مهرآفرین این سرزمین می‌گذرد و بر مهربانی و عطوفت مردمان این کهن دیار صحه می‌گذارد تا بدانیم ایران و ایرانی مظهری از مهر و مهمان نوازی است.

رزم حسینی در پیام نوروزی خود می‌افزاید، دیروز که بهار ۹۶ در عرصه روزگاررخ نمایاند تا امروز که بهاری دیگر را به نظاره نشسته ایم، دیار کریمان شاهد گام‌های بزرگی از جنس تدبیر و امید بود تا حلاوت توسعه را به خوبی به جان تجربه کند.

وی ادامه می‌دهد، از این رو بود که کار‌های بزرگی، چون افتتاح و کلنگ زنی بالغ بر ۲۰ هزار میلیارد تومان طرح‌های مختلف در سفر ریاست جمهوری، انتخاب کرمان به عنوان استان پایلوت تفویض اختیارات در کشور، برگزاری کنگره بزرگ پیامبر اعظم (ص) و برگزاری موفق انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شورا‌های اسلامی شهر و روستا در این استان به ثمر نشست.

استاندار کرمان در ادامه آورده است، از این رو، حلول بهار ۹۷ قرین با بهاری‌ترین آرزو‌ها را برای تمامی هموطنان خود بالاخص مردمان دیار کریمان از درگاه ایزد منان آرزومندم و ضمن تبریک نوروز باستانی، سالی سرشار از برکت و معنویت، برای همگان مسالت دارم.

انتهای پیام/ح

پیام نوروزی استاندار کرمان برای مردم

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها: اخباراجتماعی ، نوروز
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر