کد خبر: ۶۵۳۳۹۸۶
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۱
عضو شورای شهر تهران در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح کرد؛

نژادبهرام گفت: برای ساماندهی آموزشگاه‌های رانندگی سطح شهر و کنترل ترافیک باید خیابان‌های محدودی جهت تردد خودروهای آموزش رانندگی در نظر گرفته شود.

لزوم اختصاص خیابان‌هایی محدود برای آموزش رانندگیزهرا نژاد بهرام عضو شورای شهر تهران در گفتگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به فعالیت خودروهای آموزش رانندگی در مناطق شلوغ شهر به ویژه در ساعات شلوغ و پر ترافیک، اظهار کرد: باید تمهیداتی را برای ساماندهی آموزشگاه‌های رانندگی در نظر بگیریم تا کمتر بر روی ترافیک شهر اثر بگذارند.

عضو شورای شهر تهران تصریح کرد: اگر خیابان‌های محدودی برای تردد خودروهای آموزش رانندگی در نظر گرفته شود که فقط در آن خیابان تردد کنند و در ساعتی فعالیت داشته باشند که به ترافیک شهر فشار وارد نشود، تا حد زیادی این اقدام می‌تواند در ساماندهی این آموزشگاه‌ها موثر باشد.

وی با تأکید بر اینکه در برخورداری از آموزشگاه‌ها و ضرورت پراکندگی آن‌ها بحثی نیست، تصریح کرد: معاونت ترافیک شهرداری تهران باید نسبت به ساماندهی آموزشگاه‌های رانندگی بررسی‌های لازم را به عمل آورد و سپس راهکار مناسب‌تر را عملیاتی کند.

نژاد بهرام با بیان اینکه تمرکز آموزشگاه‌های رانندگی در بعضی از خیابان‌ها به خاطر فقدان دقت کافی هنگام صدور مجوز آن‌هاست، گفت: به خاطر گستردگی این آموزشگاه‌ها در سطح شهر و به دلیل نزدیک بودن محل زندگی افراد نمی‌توانیم بگوییم که آن‌ها فقط در یک بخش متمرکز هستند، بلکه در همه مناطق شهر قابل مشاهده‌اند و باید برای ساماندهی آن‌ها تدابیر مناسبی اندیشید.

انتهای پیام/

لزوم ساماندهی آموزشگاه‌های رانندگی سطح شهر برای کنترل ترافیک

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر