کد خبر: ۶۵۳۴۵۹۱
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۸

روابط عمومی صدا و سیمای خراسان شمالی برنامه‌های شبکه استانی اترک در ماه مبارک رمضان را تشریح کرد.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  از  بجنورد؛براساس اعلام روابط عمومی صداوسیمای مرکز خراسان شمالی شبکه استانی اترک برای ماه مبارک رمضان برنامه‌های متنوعی را روی آنتن می‌برد.
برای نخستین بار، هر روز از ساعت ۱۷ و ۳۰ الی ۱۸ و ۳۰ دقیقه از سیمای استان، مراسم جزء خوانی قرآن کریم به صورت زنده از امامزاده سید عباس (ع) پخش می‌شود.
ویژه برنامه قبول باشه در لحظات معنوی افطار از ساعت ۱۹ تا ۲۰ از سیمای اترک میهمان خانه‌های روزه داران است. همچنین پخش ویژه برنامه‌های زلال معرفت در ساعت ۲ بامداد و تاج بندگی از ساعت ۲ و ۳۰ دقیقه از دیگر برنامه‌های معاونت سیمای اترک در ماه مبارک رمضان است.
سروش سحر، عنوان ویژه برنامه لحظات سحر معاونت صداست که پخش آن از ساعت ۲ و ۳۰ دقیقه بامداد آغاز می‌شود.
جزء خوانی قرآن کریم، ویژه برنامه‌های بر بال سخن و از دین می‌پرسم از دیگر تدارکات صدای شبکه اترک است.
قبول باشه عنوان برنامه‌ای است که هر روز از ساعت حدود ۱۹ به عنوان ویژه برنامه افطار از رادیوی شبکه استانی شنیده خواهد شد.
پویش سفره‌های آسمانی، عکس نوشت‌ها و پوستر دعا‌های روزانه ماه مبارک، اینفوگرافی توصیه‌های پزشکی و گزارش تصویری سفره افطار ساده و روزه اولی‌ها از تدارکات معاونت فضای مجازی است.
در صفحه مجازی شبکه استانی هم پوسترها، برنامه‌ها و مطالبی با محوریت ماه مبارک رمضان بارگذاری شده و می‌شود که پویش سفره‌های آسمانی، عکس نوشت دعا‌های هر روز و پوستر دعا‌های روزانه ماه مبارک و اینفوگرافی توصیه‌های پزشکی و گزارش تصویری سفره افطار ساده و روزه اولی‌ها از آن جمله است.
انتهای پیام/آ


پخش زنده مراسم جزءخوانی قرآن کریم، از جمله ویژه برنامه‌های شبکه استانی در ماه مبارک رمضان

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر