کد خبر: ۶۵۳۴۹۷۳
گروه : اردبیل » اردبیل
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۵
برای خرداد ماه امسال؛

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: یک هزار و 91 واحد مسکن مهر در استان اردبیل آماده افتتاح در خرداد ماه امسال است.

محبوب حیدری، مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، گفت: از مجموع ۴۱ هزار و ۳۷۸ واحد مسکن مهر ۳۹ هزار و ۲۴۹ واحد افتتاح شده و یک هزار و ۹۱ واحد آماده افتتاح در خرداد ماه امسال است و یک هزار و ۳۸ واحد باقیمانده، پس از رفع عارضه و مشکلات حقوقی تکمیل و تحویل خواهد شد.

وی اظهار داشت: طرح مسکن مهر استان اردبیل در شهرهای بالای 25 هزار نفر جمعیت از سال 87 آغاز شده و تلاش و جدیت بر این بوده تا بتوانیم با رفع موانع زمینه را برای اجرا و تکمیل این طرح فراهم کنیم.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل بیان کرد: 17 پروژه تفاهم نامه 3 جانبه به تعداد 3 هزار و 572 واحد با  96 درصد پیشرفت فیزیکی انجام شده که تا کنون دو هزار و 448 واحد افتتاح شده و 512 واحد نیز آماده افتتاح است و 612 واحد دیگر نیز پس از رفع عارضه تکمیل می شود.

حیدری افزود: 242 پروژه تعاونی مسکن مهر و گروهی  با  12 هزار و سه واحد و 99 درصد پیشرفت فیزیکی بوده که از این تعداد 11 هزار و 305 واحد افتتاح شده و 498 واحد نیز آماده افتتاح بوده و 200 واحد دیگر نیز پس از رفع عارضه تکمیل خواهد شد.

وی با اشاره به پروژه‌های خودمالکی تصریح کرد: هشت هزار و 859 پروژه خود مالکی  با 25 هزار و 803 واحد و 99.80 درصد پیشرفت فیزیکی نیز در این پروژه تعیین شده بود که از این تعداد 25 هزار و 496 واحد افتتاح و 81 واحد نیز آماده افتتاح است و 226 واحد دیگر نیز عارضه‌دار هستند.

وی با بیان اینکه مجموعه مسکن مهر استان اردبیل با 99 درصد پیشرفت فیزیکی با تعداد   41 هزار و 378 واحد مسکونی افتتاح شده یا  در حال تکمیل است، گفت:  به طور کلی از مجموع این تعداد واحد  مسکن مهر 39 هزار و 249 واحد افتتاح شده، یک هزار و 91 واحد نیز آماده افتتاح در خرداد ماه امسال است و یک هزار و 38 واحد باقیمانده، پس از رفع عارضه و مشکلات حقوقی تکمیل و تحویل خواهد شد.

انتهای پیام/ح

پیشرفت 99 درصدی مسکن مهر در اردبیل

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر