کد خبر: ۶۵۴۱۴۲۳
گروه : اردبیل » اردبیل
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۶
استاندار اردبیل؛

استاندار اردبیل گفت: روابط عمومی دستگاه اجرایی با تکریم ارباب رجوع و احصا مشکلات آنان باید پل ارتباطی بین مسئولان و مردم باشند.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، اکبر بهنام جو، استاندار اردبیل در نشست شورای هماهنگی روابط عمومی های استان اردبیل اظهار داشت: روابط عمومی های استان در راستای انعکاس اخبار صحیح و مستند جامعه را به سمت امید و نشاط سوق دهند و افراط و تفریط در اطلاع رسانی جامعه را به سمت قهقرایی سوق خواهد داد.

وی با بیان اینکه روابط عمومی به عملکردها هویت می دهد افزود: کار هوشمندانه و حرفه ای زمانی عینیت پیدا می کند که بدون کم و کاست در اختیار مخاطب قرار گیرد.

رییس شورای هماهنگی روابط عمومی های استان اردبیل ادامه داد: نگاه مدیران اجرایی با برگزاری جلسات متعدد باید نسبت به روابط عمومی ها تغییر کند و در راستای آشنایی آنها به حوزه روابط عمومی برنامه ریزی های لازم انجام گیرد.

بهنام جو گفت: روابط عمومی ها علاوه بر رسالت خطیر اطلاع رسانی به عنوان پل ارتباطی بین مردم و مسوولان عمل می کنند.

وی با تاکید بر اینکه روابط عمومی ها نقش بسزایی در توسعه و پیشرفت ایفا می کنند افزود: بر این اساس جایگاه این قشر در ادارات باید مشخص شده و نقش روابط عمومی ها در اطلاع رسانی و تنویر افکار عمومی تبیین شود.

وی از هیئت رییسه جدید شورای هماهنگی روابط عمومی های استان اردبیل خواست درخواست روابط عمومی ها را احصا و نسبت به بررسی آن اقدام کنند.

انتهای پیام/ح

روابط عمومی ها نقش بسزایی در توسعه و پیشرفت ایفا می کنند

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر