کد خبر: ۶۵۴۳۳۶۷
گروه : اردبیل » اردبیل
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۷

دستیار ویژه فرمانده ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: قدرت نظامی و دفاعی ایران قابل مذاکره نبوده و نیست و ملت ما به ادعای نظامی آمریکا با افزایش قدرت دفاعی خود پاسخ خواهد داد.

امیر سرتیپ قادر رحیمی، دستیار ویژه فرمانده ارتش جمهوری اسلامی ایران در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح اردبیل در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، گفت: قدرت نظامی و دفاعی ایران قابل مذاکره نبوده و نیست و ملت ما به ادعای نظامی آمریکا با افزایش قدرت دفاعی خود پاسخ خواهد داد چرا که نیرو‌های مسلح ایران مسئولیت دارند از کشور و نظام مقدس ایران دفاع کند.

وی اظهار داشت: امروز توطئه های دشمن را شاهد هستیم و اعتقاد ما بر این است که دفاع همچنان باقی است و ما سعی و تلاش خواهیم داشت تا ادمه دهنده راه رزمندگان هشت سال دوران دفاع مقدس که پیروزی را نصیب کشور کرند باشم.

دستیار ویژه فرمانده ارتش جمهوری اسلامی ایران افزود: پیشکسوتان و رزمندگان هشت سال دوران دفاع مقدس حماسه بی نظیر و تاریخ ساز آفریدند و شهدای گرانقدری تقدیم اسلام و کشور شد فلذا مسئولیت ما در قبال آنها بسیار سنگین است و باید ادامه دهنده راه سرخ ایثار و شهادت باشیم چرا که آنها ثابت کردند انقلاب اسلامی ایران شکست ناپذیر است.

امیر سرتیپ رحیمی اظهار داشت: شکست رژیم بعثی عراق سیلی بزرگی به پیکره آمریکا بود و رزمندگان و شهدای عزیزمان بودند که این سیلی محکم را بر صورت استکبار ظالم زدند و ما به عنوان سربازان ولایت حافظ ارزشهای انقلاب و اسلام هستیم و هرجا ببینیم احدی بخواهد به کشور چپ نگاه کند جواب دندان شکن خواهیم داد.

 وی با تاکید بر اینکه ایمان به خدا انگیزه و روحیه بسیار بالای رزمندگان خرمشهر را به پیروزی رساند گفت: نیروهای مسلح نظام جمهوری اسلامی ایمان تضعیف ناپذیر دارند و دشمن بداند هیچگاه یاس و ناامید سراغ رزمندگان دلیرما نخواهد آمد چرا که قدرت ایمان نیروهای نظامی ایران همه قدرت های دنیا را به زانو در آورده است.

انتهای پیام/ح

قدرت نظامی و دفاعی ایران قابل مذاکره نبوده و نیست

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر