کد خبر: ۶۵۸۳۵۸۷
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۷

معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه گفت : رهبری، مردم و ایمان سه ضلع پیروزی انقلاب اسلامی و ایستادگی در دوران دفاع مقدس است.

محمد ابراهیم الهی تبار معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه گفت : رهبری، مردم و ایمان سه ضلع پیروزی انقلاب اسلامی و ایستادگی در دوران دفاع مقدس است که دشمنان سخت ترین شرایط اقتصادی و سرمایه انسانی را به ملت ایران تحمیل کردند.
وی آمریکا را دشمن تاریخی ملت ایران دانست و گفت: آمریکا کاری به جریان های چپ و راست داخلی ندارد و اساسا دشمن همه ملت است و خواهان نابودی ایران است.
وی راز شکست دشمن را انسجام همه جریان ها و مردم حول محور مقام معظم رهبری دانست و گفت همه ارکان نظام چه در بعد دیپلماسی و چه دیگر حوزه ها، باید گوش به فرمان مقام معظم رهبری باشیم.
به گفته الهی تبار، مساجد در طول تاریخ نقش برجسته ای در مبارزه با استکبار و ایجاد وحدت و انسجام مردم داشته اند.
وی اضافه کرد: مساجد در دوران انقلاب اسلامی و دفاع مقدس اصلی ترین پایگاه های جذب نیرو، توزیع کالا و ایجاد امنیت بوده اند.
وی وجود هزاران شهید مومن و با ایمان را حاصل تربیت مساجد دانست و گفت: مساجد در حل مشکلات اجتماعی و فرهنگی امروزه جامعه می توانند نقش بسیار قوی و گسترده ای داشته باشند
معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه گفت: دولت به خوبی از ظرفیت بالای مساجد در آموزش، مهارت آموزی آگاه است و از کانون های فرهنگی و هنری مساجد پشتیبانی می کند.
الهی تبار در ادامه اظهار داشت: با تلاش های گسترده ای که طی دوران دولت تدبیر و امید صورت گرفته، آمار خودکشی در استان ۱۶ درصد کاهش داشته و آمار جرایم و همچنین نزاع های دسته جمعی به ترتیب ۱۰ درصد و ۴۰ درصد کاهش یافته که نشان از یک موفقیت بزرگ دارد.

 

 

انتهای پیام/د

 

 

آمریکا کاری به جریان های چپ و راست داخلی ندارد

 

 

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر