کد خبر: ۶۵۸۶۴۶۹
گروه : فارس » شیراز
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۴

رئیس بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی خلیلی گفت: سالانه حدود ۲۰ هزار عمل جراحی در این بیمارستان انجام می‌شود.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ رضا کبود خانی رئیس بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی خلیلی با اشاره به اینکه تصمیم‌گیری در این بیمارستان، حتی در مورد کوچکترین کارها، با مشورت و خرد جمعی انجام می‌شود، بیان کرد: این مرکز با بیش از یک هزار و یکصد مراجعه کننده در ماه بعد از بیمارستان شهید دکتر فقیهی، بیشترین تعداد مراجعه کننده را دارد.

وی تصریح کرد: سالانه حدود ۲۰ هزار عمل جراحی در این بیمارستان انجام می‌شود، به طوری که پارسال نخستین پیوند شبکیه چشم کشور در این بیمارستان انجام شد.

کبود خانی درصد رضایتمندی بیماران بستری در این مرکز در پارسال را بیش از ۸۰ درصد برشمرد و ادامه داد: از مهم‌ترین اقدامات اخیر این مرکز می‌توان به برگزاری نخستین همایش آموزشی آندوسکوپی گوش، راه اندازی به‌روزترین و مجهزترین دستگاه RETCAM۳ در استان فارس، راه اندازی درمانگاه بیهوشی و امکان پرداخت الکترونیک و راه اندازی امکان پرداخت الکترونیک در بخش‌های پاراکلینیکی اشاره کرد.

منصور کشفی مشاور عالی رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز در بازدید از بیمارستان خلیلی، با مدیران و مسئولان این بیمارستان، پیرامون برنامه ریزی برای رفع نیازمندی‌ها و همچنین ارتقای این مرکز درمانی، به تبادل نظر پرداختند.

مشاور عالی رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز با فرهاد شفیعی مسئول پایش عملکرد مدیران بیمارستان‌ها در این بازدید افزود: هدف از بازدید‌های دوره‌ای از مراکز درمانی و بیمارستان‌ها اطلاع از نیاز‌ها و بهبود فرآیند‌های برنامه ریزی شده است.

کبود خانی گزارش ارائه شده در مورد بیمارستان خلیلی را مثبت دانست و اضافه کرد: ارتقای مثبت شاخص‌ها، نشانه تلاش مدیران و مسئولان برای پیشبرد اهداف دانشگاه در عرصه سلامت است.

رضا ملک نسب مدیر بیمارستان خلیلی نیز با بیان اینکه از سال ۹۲ تاکنون استراتژی‌های برنامه‌ریزی شده بیمارستان در حال پیگیری و اجرا بوده، که در این مرکز اصل بهره وری در چارچوب مناسب و به عنوان یک اولویت، در دستور کار قرار گرفته است.

گفتنی است، کشفی مشاور عالی رئیس دانشگاه، در این بازدید از بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی خلیلی، ارائه خدمات درمانی بخش‌های مختلف این بیمارستان از جمله رادیولوژی، کاشت حلزون، چشم، گوش، حلق و بینی، اورژانس و اتفاقات را از نزدیک مورد بررسی قرار داد.
انتهای پیام/ت

انجام سالانه ۲۰ هزار عمل جراحی چشم در شیراز

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر