کد خبر: ۶۵۸۸۲۳۲
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۹

مسابقات فوتبال پیشکسوتان شهربابک، جام "تکریم رمضان با ورزش و یادمان حضرت امام خمینی (ره)" با قهرمانی تیم زنده یاد طهماسبی به کار خود پایان داد.

تیم زنده یاد طهماسبی قهرمان مسابقات فوتبال پیشکسوتان شهربابکغلامرضا مرادی، پیشکسوت فوتبال و مسئول برگزاری رقابت های فوتبال جام رمضان پیشکسوتان شهربابک در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان گفت: در فینال این مسابقات تیم فوتبال زنده یاد طهماسبی با نتیجه 2 بر یک تیم شهاب را شکست داد و قهرمان شد.

وی افزود : تیم های شهاب و نبرد نیز به ترتیب به مقام های دوم و سوم رسیدند.

مرادی ضمن قدردانی از تمامی پیشکسوتان و افرادی که در راستای برگزای این مسابقات با باشگاه مس همکاری داشتند، تصریح کرد: مسابقات فوتبال پیشکسوتان شهربابک از نیمه خرداد با حضور 8 تیم زنده یاد طهماسبی، شهاب، نبرد، زنده یاد جعفری، کارگران، هما، شهدای کنگ و ندیک و سادات از نقاط مختلف شهرستان شهربابک آغاز شد.

وی افزود: در نهایت این رقابت ها با قهرمانی تیم زنده یاد طهماسبی پایان یافت.

در حاشیه مراسم اختتامیه، پیشکسوتان فوتبال شهربابک از مدیرعامل باشگاه صنعت مس خواستار پیگیری بسته شدن سریع تر تیم بزرگسالان و آماده سازی هرچه بهتر آن شدند.

همچنین در این مراسم، نونهالان و نوجوانان تیم های پایه صنعت مس شهربابک با تقدیم گل از مدیرعامل صنعت مس شهربابک و پیشکسوتان فوتبال قدردانی کردند.

یادآور می شود: تقی سجادی به عنوان پیشکسوت ترین بازیکن این مسابقات معرفی شد.

انتهای پیام/ب

پایان مسابقات فوتبال پیشکسوتان در شهربابک

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر