کد خبر: ۶۵۹۱۶۹۵
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۴
رئیس کلانتری ۱۴۱ شهرک گلستان خبر داد

سرهنگ مرادی گفت: کیف قاپان موتورسوار بعد از تصادف با یک تاکسی، توسط ماموران کلانتری ۱۴۱ شهرک گلستان شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سرهنگ مرادی رئیس کلانتری ۱۴۱ شهرک گلستان در رابطه با دستگیری یک کیف قاپ در شهرک گلستان اظهار کرد: روز شنبه هفته جاری بود که در تماسی با مرکز پیام پلیس، ماموران گشت کلانتری در جریان یک فقره تصادف منجر به جرح در بلوار کوهک قرار گرفتند و سریعا به محل اعلامی اعزام شدند.

وی ادامه داد: با حضور پلیس در محل حادثه مشخص شد که یک موتور سیکلت و یک تاکسی با یکدیگر تصادف کرده اند، راننده تاکسی در توضیحات خود به مامور کلانتری گفت: من مسیر خودم را می‌رفتم که این موتورسیکلت با سرعتی غیرمتعارف جلوی راه من پیچید و در نتیجه با خودروام تصادف کرد.

سرهنگ مرادی گفت: در این حادثه فرد موتورسوار مجروح شده بود، اما ماجرا زمانی جالب شد که بر اساس اعلام مرکز پیام کلانتری، ماموران در جریان کیف قاپی از زن جوانی در میدان المپیک قرار گرفتند که مشخصات ظاهری موتورسیکلت سارقان با موتور تصادفی همخوانی داشت.

وی در ادامه افزود: عوامل عملیات کلانتری پس از اطلاع از این موضوع جهت بررسی تخصصی به محل تصادف اعزام شدند و پس از مشاهده موتور و چهره راکب، به سارق بودن مصدوم مظنون شدند و پس از تماس با مالباخته از وی خواستند جهت شناسایی سارق در محل حاضر شود که با توجه به نزدیک بودن محل وقوع سرقت با تصادف، مالباخته حضور یافت و سارق را شناسایی کرد.

رئیس کلانتری ۱۴۱ شهرک گلستان در مورد اظهارات شاکی گفت: این خانم مدعی شد که در میدان المپیک قصد سوار شدن به تاکسی را داشته است که موتورسیکلت دو ترکه‌ای کیفش را قاپید و از محل متواری شد.

وی افزود: بر اساس گفته‌های راننده تاکسی، ترک نشین موتورسوار پس از تصادف با عجله و سراسیمه سریعا با سوار شدن بر خودرویی از محل متواری شد.

سرهنگ مرادی گفت: بعد از اظهارات راننده تاکسی مبنی بر متواری شدن ترک نشین موتورسیکلت این موضوع بررسی شد و ماموران کلانتری متهم دوم را نیز شناسایی و او را با حضور در مخفیگاهش دستگیر کردند و در ادامه مبلغ ادعایی شاکی به همراه گوشی اش کشف و ضبط شد.

رئیس پلیس کلانتری ۱۴۱ شهرک گلستان در پایان گفت:گوشی دیگری نیز در محل مخفیگاه متهم کشف شد که در تماس با مالک آن مشخص شد که مالک یک زن ۲۴ ساله‌ای است که با همین شیوه مشابه و در میدان پونک مورد سرقت قرار گرفته است و با تکمیل تحقیقات در کلانتری، متهمان برای ادامه سیر پرونده به پایگاه دوم آگاهی تهران بزرگ تحویل داده شدند.

انتهای پیام/

شناسایی و دستگیری کیف قاپان غرب تهران

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر