کد خبر: ۶۵۹۴۰۹۶
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۳

سومین نشست کمیته تخصصی ستاد ساماندهی با محوریت اوقات فراغت جوانان به ریاست اسدی، معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش با حضور اعضای ستاد ساماندهی جوانان در محل سالن کنفرانس اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، روح الله اسدی، معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان در سومین نشست کمیته تخصصی ستاد ساماندهی با محوریت اوقات فراغت جوانان با اعلام اینکه اوقات فراغت سرمایه ایست که نباید هدر رود، گفت: در واقع، اوقات فراغت به معنای وقت زائد نیست و آنچه که اهمیت دارد این است که به دنبال غنی سازی اوقات فراغت باشیم.

وی بر توجه بیشتر به عدالت جنسیتی در مسئله فراغت، تدراک برنامه های فراغتی مناسب، ارتقای فضای فراغتی، تصحیح نگرش مسئولان و کارشناسان به فراغت و جمع آوری آمار واقعی از برنامه ها و جوانان شرکت کننده در برنامه ها از سوی دستگاه های ذیربط تأکید کرد.

اسدی خودیابی، جامعه پذیری و پیشگیری از آسیب های روانی و کارکردهای مدنی را از عمده کارکردهای گذراندن اوقات فراغت عنوان کرد.

در این جلسه اعضای کمیته نیز به بحث و بررسی برنامه های فراغت پرداختند و مقرر شد با فعالیت مشارکتی دستگاه ها، برنامه های تعریف شده مانند جشنواره اوقات فراغت، طرح آموزش زوجین جوان  با رویکرد جدید و پاکسازی محیط زیست در ستاد ساماندهی مصوب و اجرا شوند.

انتهای  پیام/ب

سومین نشست کمیته تخصصی اوقات فراغت در کرمان

 

 

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر