کد خبر: ۶۶۲۸۴۴۲
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۷
با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی؛

معاون وزیر و رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن، شهرسازی گفت:مرکز تحقیقات راه و شهرسازی آماده هرگونه همکاری در زمینه‌های تحقیقاتی، علمی و پژوهشی با نهاد مجری طرح با استفاده از پایگاه‌های زیر مجموعه این مرکز با شهرداری منطقه ثامن است.

انعقاد تفاهم نامه شهرداری منطقه ثامن مشهد با مرکز تحقیقات راه و شهرسازیبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد ؛ ‌شکرچی زاده، معاون وزیر و رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن، شهرسازی در این جلسه به تشریح وظایف و ارائه گزارشی از عملکرد مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی پرداخت و افزود: این مجموعه نتایج کار‌های پژوهشی و مطالعاتی را به دستورالعمل‌ها و ضوابط مشخص لازم الاجرا در جهت ارتقای کیفیت افزایش ظرفیت‌ها و قابلیت‌های علمی و تخصصی در حوزه راه و ساختمان تبدیل می‌نماید.

سید مصطفی نعمتی، شهردار منطقه ثامن هم در ابتدای جلسه با تشریح برنامه‌های نهاد مجری طرح در خصوص طرح تفصیلی، پروژه‌ها و اولویت‌های موجود، مشکلات و معضلات پیش رو را مطرح و تصریح کرد: یک عزم و همت ملی و حمایت و پشتیبانی مالی از سوی دولت و دستگاه‌های ذی زبط در سطح ملی جهت بهبود و تسریع انجام پروژه‌های طرح بهسازی و نوسازی بافت پیرامون حرم مطهررضوی لازم است.

وی گفت: البته با جلسات و نشست‌های اخیر و همبستگی و هم افزایی که بین دولت محترم، شرکت باز آفرینی شهری ایران و مدیران و مسئولین استانی و منطقه‌ای حاصل شده یک عزم ملی در این امر ایجاد شده که امیدوارم ماحصل آن به اجرای این طرح شتابی دوچندان بخشد.

شهردار منطقه ثامن استفاده از تجارب ذی قیمت پژوهشگران و محققان همچون مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی در جهت رفع نیاز‌های علمی و پژوهشی طرح را ضروری دانست و از ایجاد مقدمات عقد تفاهم نامه همکاری فی مابین در این زمینه ابراز خرسندی نمود.

انتهای پیام// ف. ح
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر