کد خبر: ۶۶۵۹۳۹۹
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۷

شخصی که سال گذشته میلادی برای «دونالد ترامپ جونیور» یک نامه تهدیدآمیز ارسال کرده بود، به ۷ سال حبس محکوم شد.

به گزارشگروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از رویترز، دادستان های فدرال بوستون آمریکا روز گذشته (جمعه) اعلام کردند: «دانیل فریسیلو»، یک مرد اهل ماساچوست به 13 فقره جرم خود مبنی بر ارسال نامه و بسته های تهدیدآمیز شامل پودر مشکوک به مقامات سرشناس از جمله پسر دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا اذعان کرد.

این جوان 25 ساله به دلیل ارسال نامه های تهدیدآمیز به خانه «دونالد ترامپ جونیور» در منهتن نیویورک، سال گذشته میلادی بازداشت و هم اکنون به 7 سال حبس محکوم شد. در این نامه نوشته شده بود: تو آنچه را که سزاوارش هستی می بینی.

دانیل فریسیلو

۷ سال حبس، مجازات شخصی که پسر ترامپ را تهدید کرد+ عکس

این نامه که بوسیله ونسا ترامپ، همسر دونالد ترامپ چونیور باز شد، حاوی پودر سفید مشکوکی بود. ونسا پس از باز کردن نامه با پلیس تماس گرفت و به دلیل سرفه به بیمارستان منتقل شد. پس از بررسی های پلیس مشخص شد که این ماده سمی نبوده و فقط آرد ذرت بوده است.

گزارشها حاکی از آن است که این شخص نامه های مشابهی را هم برای مقامات سرشناس دموکرات و جمهوری خواه آمریکایی دیگر ارسال کرده است. بررسی دادستان های فدرال نشان داد که دانیل فریسیلو در سال 2016 در دوره رقابت‌های انتخاباتی هم یک بسته حاوی پودر سفید مشکوک برای اریک ترامپ، پسر دیگر دونالد ترامپ ارسال کرده بود.

فریسیلو روز گذشته تأکید کرد که به 13 فقره جرم خود در ارتباط با ارسال نامه های تهدیدآمیز اقرار می کند. وی در مارس سال گذشته میلادی زمانی که عازم محل کارش بود به خاطر ارسال این نامه تهدیدآمیز بازداشت شد.


انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر