کد خبر: ۶۶۹۷۲۴۶
گروه : خوزستان » اهواز
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۲

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری یکی از ترس‌های استعمار جهانی از زیارت اربعین برشمرد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، آیت الله محسن حیدری، عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: باید بصیرت کافی را داشته باشیم و بدانیم که این توطئه شیطان است تا زیارت اربعین کم رنگ شود و آنگونه که شایسته است انجام نشود توطئه‌های که در راستای ایجاد اختلاف بین 2 ملت ایران و عراق برنامه ریزی شد برای تضعیف اربعین بود.

وی بیان داشت: مومنان باید تمام ظرفیت‌های خود را در این راستا بسیج کنند و خوشا به حال افرادی که از طریق موکب و مهیا کردن زمینه برای زیارت اربعین به مردم خدمت رسانی می‌کنند.

عضو مجلس خبرگان رهبری عنوان کرد: امیدواریم دولت، دستگاه‎های اجرایی و نهادهای مربوطه بیشتر در این راستا نیروها و ظرفیت‌های خود را بسیج کنند و یکی از ترس‌های استعمار جهانی از زیارت اربعین است و توطئه‌های که در راستای ایجاد اختلاف بین دو ملت ایران و عراق برنامه ریزی شد برای تضعیف اربعین بود.

آیت الله حیدری اشاره ای به نرخ ویزا داشت و افزود: همانگونه که بارها مطرح شد که باید دولت جمهوری اسلامی حدالامکان ویزا و سایر تشریفات را کاهش دهد تا عامه مردم بتوانند به زیارت بروند و  اخباری درباره کاهش نرخ ویزا منتشر شده است اما باز هم امیدواریم از نرخ کنونی نیز بیشتر پایین بیاید.

انتهای پیام/م

لزوم تسهیل در رفتن زائران اربعین به زیارت

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر