کد خبر: ۶۷۵۴۵۷۶
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۵

مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: سپاهان تیم پرطرفداری است و بر اساس آیین نامه‌ و قوانین فیفا تنها ۱۰ درصد از ورزشگاه به هواداران تیم پرسپولیس تعلق می‌گیرد.

 به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،مسعود تابش مدیرعامل باشگاه سپاهان درباره اینکه گفته می‌شود بیش از 10 درصد به هواداران پرسپولیس در دیدار روز یکشنبه اختصاص داده می‌شود، اظهار داشت: تنها 10 درصد از ظرفیت ورزشگاه را به هواداران به پرسپولیس احتصاص می‌دهیم. سپاهان یک تیم پرهوادار است و بر اساس قوانین فیفا تنها 10 درصد به تیم حریف اختصاص داده و بیشتر از آن را اختصاص نمی‌دهیم.

وی درباره اینکه شایعاتی مبنی بر باز شدن برخی از قسمت‌های طبقه دوم نقش‌جهان مطرح شده بود، افزود: قرار بر این بود تا ورزشگاه توسط بازرسان شرکت توسعه و تجهیز بررسی شود و اکر امکانش بود این اتفاق رخ دهد، اما مشکل بزرگ طبقه دوم برای افتتاح بحث مقاوم سازی بود.

مدیرعامل باشگاه سپاهان خاطرنشان کرد: چادرهای طبقه دوم باید نصب شود، 10 درصد از این مقاوم سازی مانده و در بررسی شرکت توسعه و تجهیز گفتند که شاید مشکل و حادثه‌ای پیش آید، به همین دلیل مجوز صادر نشد تا در نیم‌فصل دوم از طبقه دوم استفاده کنیم.

وی تصریح کرد: بخشی از طبقه دوم شرایط کارگاهی دارد و مقاوم‌سازی 2 یا 3 قاچ دیگر مانده که باید صورت بپذیرد و به همین دلیل پیشنهاد شد برای جلوگیری از هر حادثه‌ای در این بازی تنها از طبقه نخست استفاده شود.

گفتنی است تیم فوتبال سپاهان در دیداری معوقه از هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال روز یکشنبه 18 آذرماه باید به مصاف پرسپولیس تهران برود، دیداری که می‌تواند تا حدود زیادی صدرنشین نیم‌فصل نخست را مشخص کند.

 

انتهای پیام/م

 

صحبتهای مدیرعامل باشگاه سپاهان درباره ظرفیت ورزشگاه نقش جهان به هواداران پرسپولیس

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر