کد خبر: ۶۷۵۵۵۹۰
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۶

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از تشکیل کار گروه ویژه مقابله با جرائم ربا در دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان خبر داد و گفت:برخورد قاطع با رباخوران در دستور کار دادستانی قرار گرفته است .

دادستانی عرصه را بر رباخواران تنگ خواهد کردبه گزارشگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان  دادخدا سالاری گفت: با تشکیل بانک اطلاعاتی از رباخواران و تعیین قاضی ویژه امر مبارزه با این جرم هدف گذاری و مدیریت خواهد شد.

این مقام قضائی افزود:با اقدامات قضائی و مقابله‌ای اجازه نخواهیم داد قباحت این فعل قبیح تنزل پیدا و به امری عادی در جامعه تبدیل شود.

دادستان کرمان گفت:با توجه تاکیدات دین مبین اسلام بر حرمت فعل ربا و اینکه خداوند متعال در هفت آیه از آیات قران کریم به صراحت بر حرمت ربا تاکید و ربا را در حکم جنگ با خدا و رسول تلقی فرموده اند و همچنین جرم انگاری این فعل در قوانین جمهوری اسلامی ایران این دادستانی من باب مقابله با جرم و وظیفه مدعی العمومی و از باب حفظ مصالح و منافع جامعه مقابله با این پدیده مجرمانه را در دستور کار قرار داده و با تشکیل کارگروه تخصصی ویژه با ربا خواران با قاطعیت برخورد و این عرصه را برای حرام خواران تنگ خواهد ساخت.
انتهای پیام /ح

برخورد جدی دادستانی کرمان  با رباخواران

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر