کد خبر: ۶۷۸۱۸۵۳
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۱
۱۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۱
کد خبر : ۶۷۸۱۸۵۳

ملی پوش تکواندو مردان گفت: هدفم این است که کار نیمه تمام المپیک ریو را با کسب مدال توکیو تمام کنم.

عاشورزاده: کار نیمه تمام المپیک ریو را با مدال توکیو تمام می‌کنم/ می‌خواهم بهترین خودم باشمفرزان عاشورزاده ملی پوش تکواندو کشورمان در گفتگو با خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، بیان کرد: اگر فدراسیون جهانی بخواهد اسامی نفرات کسب سهمیه المپیک را اعلام کند به طور حتم نام من در این لیست قرار دارد، اما در حال حاضر تمام تمرکزم را روی رقابت‌های انتخابی تیم ملی گذاشتم تا حضورم در تیم را قطعی کنم و پس از آن با تمرینات مناسب بتوانم در مسابقات قهرمانی جهان منچستربهترین عملکرد را داشته باشم و مدال طلای دوره‌های قبلی ام را تکرار کنم و بعد برای رقابت‌های گرندپری سال ۲۰۱۹ برنامه ریزی می‌کنم.

او ادامه داد: پس از اینکه بتوانم در لیست تیم ملی حضورم را قطعی کنم و بتوانم در جهانی منچستر یک مدال ارزشمند را کسب کنم، تمام تلاشم این است که کار تمام نشده در المپیک ۲۰۱۶ ریو را با لطف خدا و با کسب مدال خوشرنگ المپیک ۲۰۲۰ توکیو تمام کنم.

ملی پوش تکواندو عنوان کرد: باید به این باور برسم که می‌توانم مدال‌های دوره‌های قبل را تکرار کنم تا در روز مسابقه تمام پتانسیلی که دارم را اجرایی کنم و در نهایت نفر اول در وزن خودم باشم تا سهمیه المپیک را بدست آورم و بعد از آن با برنامه ریزی مناسب مدال المپیک ۲۰۲۰ توکیو را کسب کنم.

عاشورزاده درباره اینکه در کدام وزن دررقابت‌های انتخابی تیم ملی حضور دارد عنوان کرد: در وزن منهای ۶۳ کیلوگرم برای انتخابی تیم ملی مبارزه می‌کنم و پس از اینکه روز پنجشنبه مراسم وزن کشی برگزار شود در روز جمعه با حریفانم به رقابت می‌پردازم.

دارنده مدال برنز بازی‌های آسیایی افزود: در حال حاضر به اندازه رقابت‌های انتخابی تیم ملی آماده هستم و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد و بتوانم بهترین عملکرد را روی شیاپ چانگ داشته باشم به طور حتم به عنوان نفر اول وزن خودم راهی تیم ملی خواهم شد.

حضور در لیگ برتر تاثیری روی عملکرد فنی ام ندارد

عاشورزاده حضور در لیگ برتر را روی عملکرد فنی خود بی تاثیر دانست و گفت: در دور رفت لیگ برتر در ۵ مسابقه برای تیم لوازم خانگی کن حاضر شدم که ۲ رقابت آن به دلیل غیبت خودم و حریف برگزار نشد و در مجموع ۳ مبارزه را برای تیم لوازم خانگی کن انجام دادم. حضور در لیگ برتر آن طور که کارشناس‌ها می‌گویند تاثیرخاصی در عملکرد فنی من نداشته است. حضور در لیگ برتر تنها باعث می‌شود که از محیط مسابقات دور نباشم و باید از مسئولان تیم لوازم خانگی کن تشکر کنم که در این مدت نهایت همکاری را با من داشتند و باعث نشدند تا شرایط روحی و ذهنی ام بهم ریخته شود.

درگیر مشکلات هوگو‌ها و بحث داوری نیستم

او درباره اینکه نگرانی درباره مشکلات هوگو‌ها و بحث داوری در رقابت‌های انتخابی تیم ملی ندارد بیان کرد: خیلی در گیر بحث داوری و هوگو‌ها نیستم و تمام تمرکزم روی عملکرد خودم است. به هر حال شرایط برای تمام تکواندوکاران یکسان است. ممکن است یک اخطار اشتباه برای هر ورزشکاری باشد و نباید به حاشیه‌ها پرداخت و سعی می‌کنم در روز مسابقه فقط بهترین خودم باشم تا راهی تیم ملی شوم.

تمام مبارزات در رقابت قهرمانی جهان سخت است

عاشورزاده درباره حریفانی که در رقابت‌های قهرمانی جهان حضور دارند گفت: اگر در مسابقات قهرمانی جهان رنکینگ بالایی داشته باشیم با یک دور استراحت مواجه می‌شویم و بعد از آن باید در ۶ دوره به مبارزه بپردازیم و در هر کدام از این مبارزات حریفان برای کسب پیروزی روی شیاپ چانگ می‌آیند. به هر حال تمام مبارزات از ابتدا تا فینال مهم است و باید برای پیروزی در آن برنامه داشت.

موفقیت هایم در گذشته انگیزه ام را برای آینده بیشتر می‌کند

ملی پوش تکواندو در پایان عنوان کرد: در رقابت‌های قهرمانی جهان از دور دوم مسابقات تا فینال تمام مبارزات سخت هستند. در وزن من حریفانی از کشور‌های کره جنوبی، روسیه واسپانیا صاحب نام هستند، اما در رزومه من هم تعداد برد‌هایی که داشتم فراتر از باخت هایم است و همین موضوع به من قوت قلب می‌دهد تا و با انگیزه‌تر برای آینده ورزش حرفه‌ای ام تلاش کنم.


بیشتر بخوانید:

رجبی: در انتخابی تیم ملی تکواندو در وزن هشتم شرکت می‌کنم

بسحاق: نگرانی بابت کسب سهمیه المپیک نداریم/ در مسابقات جهانی خیلی چیز‌ها مشخص خواهد شد

هادی پور: هدفم کسب سهمیه المپیک در رقابت‌های جهانی تکواندو است/ تصمیمی درباره تغییر وزنم ندارم

حسینی: با طلای منچستر نتیجه مسابقات تکواندو جهانی کره را جبران می‌کنم


انتهای پیام/

سوالات کرونا-پایین خبر دسکتاپ
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
سوالات کرونا-پایین خبر دسکتاپ
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
سوالات کرونا-پایین خبر دسکتاپ
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
سوالات کرونا-پایین خبر دسکتاپ
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سوالات کرونا-پایین خبر دسکتاپ
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر