کد خبر: ۶۷۸۸۴۳۴
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۴

فرماندار ریگان گفت: گرد و غبار شدید تا کنون در ریگان 21 ریگانی را راهی مراکز درمانی نموده است.

گرد و غبار شدید 21 ریگانی را راهی مراکز درمانی کردامین باقری فرماندار ریگان امروز در گفتگو با خبرنگار  باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، اظهار کرد: گرد وغبار شدید که از حوالی صبح امروز در این شهرستان شدت یافته است باعث مشکلات تنفسی برای شهروندان ریگانی وخانه نشین شدن بیش از 10هزار خانوار ریگانی شده است .

وی با اشاره به میزان سنجش گرد وغبار توسط ایستگاه پایش گرد و غبار در شهرستان شرایط ریگان بسیار خطرناک می باشد که این امر باعث تعطیلی مدارسی که در حاشیه کانون بحران فرسایش بادی قرار دارند شده است.

فرماندار ریگان بیان داشت: گرد و غبار شدید در شهرستان ریگان علاوه بر کاهش دید در محور ترانزیتی ریگان چابهار و مسدود شدن این محور راه ارتباطی 73روستا را نیز مسدود نموده است .

باقری تصریح کرد: به دلیل گرد وغبار شدید مشکلات تنفسی برای کارکنان دستگاهای اجرایی این شهرستان به وجود امده است که کارکنان ادارات این شهرستان در بدترین شرایط آب وهوایی به اهالی این شهرستان خدمات رسانی انجام می دهند .

وی بیان داشت تلاش برای نجات اهالی 120 روستای گرفتار در گرد وغبار شدید در این شهرستان ادامه دارد .

فرماندار ریگان از اعزام اکیپ های امدادی به 120 روستای محاصره در گرد وغبار شدید در این شهرستان خبر داد و ابراز کرد: هنوز اطلاعی از اهالی این 120 روستا در دست نمی باشد .

باقری از خسارت گرد وغبار به باغات کشاورزی و مزارع گندم وجو در این شهرستان خبر داد و گفت: خسارت ریالی در دست براورد می باشد .


انتهای پیام/س

 

تعطیلی مدارسی که در حاشیه کانون بحران فرسایش بادی قرار دارند

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر