کد خبر: ۶۷۸۹۶۰۳
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۹

مدیرکل پیشگیری‌های فرهنگی اجتماعی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه گفت: کرمان یکی از استان‌های پیشرو و به جرات می‌توان گفت: از سه استان اول کشور در حوزه برگزاری برنامه‌های پیشگیری فرهنگی است.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، علی محمد زنگانه مدیرکل پیشگیری‌های فرهنگی اجتماعی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه در حاشیه برگزاری اولین گردهمایی منطقه‌ای کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی در استان کرمان، که با حضور کارشناسانی از استان‌های سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، فارس، هرمزگان و یزد برگزار شد گفت: در راستای کنترل و کاهش آسیب‌های همچون طلاق، مفاسد اخلاقی، اعتیاد، حاشیه نشینی و ... برنامه‌های متنوعی در دستور کار قرار گرفته است.

وی افزود: لازمه اجرای برنامه‌های یاد شده در برش استانی این است که همه همکاران برای برنامه‌های مرتبط با حوزه کاری خود توجیه باشند، به همین جهت به فکر برگزاری گردهمایی‌های منطقه‌ای در چهار نطقه کشور افتادیم.

مدیرکل پیشگیری‌های فرهنگی اجتماعی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه افزود: مقرر گردیده است هر هفته نشست‌های مشابه گردهمایی کرمان، برای سایر استان‌ها برگزار شود، از این رو میزبانی گردهمایی استان‌های شمال شرق در سمنان، استان‌های شمال غرب در زنجان و استان‌های جنوب غرب در چهار محال و بختیاری، پیش بینی شده است تا استان‌های همجوار به راحتی به شهر میزبان سفر کنند.

وی گفت: در کارگاه یک روزه‌ای که در گردهمایی منطقه‌ای برگزار می‌شود؛ گام‌های برنامه ها، روش هزینه، چگونگی ارسال اسناد، عقد قراردادها، انجام عملیات ها، ارائه مستندات و... مرور خواهد شد و یکسری مدل‌های نوین آموزشی نیز در ابتدای کارگاه به همکاران ارائه می‌شود تا برای پیش آزمون و پس آزمون‌ها و ارزیابی خود مورد استفاده قرار دهند.

زنگانه با ابراز خرسندی از برگزاری اولین گردهمایی در استان کرمان افزود: کرمان یکی از استان‌های پیشرو در حوزه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی است و این امر مرهون حمایت‌های مداوم رییس کل دادگستری استان، همکاری و همدلی کارشناسان معاونت اجتماعی و پیگیری مستمر و مداوم برنامه‌ها است که خوشبختانه نتایج این تلاش‌ها در شاخص‌های ارزیابی استان نمود واضحی دارد.
انتهای پیام/ی

کرمان یکی از استان‌های پیشرو در حوزه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی است

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر