کد خبر: ۶۷۹۵۶۸۷
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۶

رابرت دنیرو بازیگر محبوب هالیوودی در مصاحبه‌ای اعلام کرد که هرگز راضی به بازی در نقش دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا نمی‌شود چون عمیقاً از او متنفر است.

بازیگری که از بازی در نقش ترامپ کراهت داردبه گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، رابرت دنیرو بازیگر محبوب هالیوودی در مصاحبه‌ای با خبرگزاری Bild am Sonntag اعلام کرد که او هرگز راضی به بازی در نقش دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا نمی‌شود چون عمیقاً از اومتنفر است.

دنیرو تأکید کرد: بازیگر معمولاً در قالب نقشی که بازی می‌کند، فرو می‌رود و آن شخصیت را با تمام وجود حس می‌کند اما شخصیت رئیس جمهور آمریکا را نمی‌شود درک کرد و در قالب نقش او فرو رفت.

وی افزود: در مورد نقش ترامپ، من هر روز با خود کلنجار می‌روم تا بتوانم یک حس مشترکی بین خودمان پیدا کنم و تأکید می‌کنم اگر به من بازی در این نقش را پیشنهاد کنند، شدیداً مخالفت می‌کنم.

ترامپ در این مصاحبه گفت که ترامپ «بطور واضح فریبنده» است و به اعتقاد او یک تهدید واضح برای ایالت متحده آمریکا محسوب می‌شود.

گفتنی است دنیرو بارها تنفرتش از ترامپ را تکرار کرده و در زمان معرفی اجرای «بروس اسپرینگستین» بی‌مقدمه گفت: «لعنت بر ترامپ!» که همین سخن او باعث تشویق تمامی حاضران در مراسم شد و بار دیگر در حاشیه مراسم افتتاح جشنواره فیلم سارایوو ترامپ را به کاراکتر «راننده تاکسی» تشبیه کرد.

انتهای پیام/

دنیرو هرگز نقش ترامپ را بازی نمی کند

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر