کد خبر: ۶۸۱۰۳۹۴
گروه : مازندران » ساری
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۸
۰۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۸
کد خبر : ۶۸۱۰۳۹۴
وزیر ارتباطات خبر داد؛


وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت : در حال حاضر بیش از هزار و سیصد مرکز بهداشت در کشور به دولت الکترونیک متصل هستند.


به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در آیین معرفی سامانه الکترونیکی سلامت در بابلسر با بیان اینکه شاهد پیشرفت‌های بسیار بزرگی در بخش سلامت کشور هستیم، افزود: در حوزه اجرای سلامت الکترونیک نیاز به حمایت صدا و سیما داریم.

وی با بیان اینکه اگر در پروژه ثبت تلفن همراه رسانه ملی همراه ما نبود، موفق نمی‌شدیم،اظهار داشت: رسانه ملی همراه وزارت ارتباطات در اجرای طرح‌ها بود.

وی افزود: ۴۰ سال پیش در شهر  جهرم، دکتر‌ها یا هندی بودند با پاکستانی و در اصول اولیه بهداشتی دچار مشکل بودیم، اما اکنون در بخش سلامت نه تنها رشد کردیم، بلکه در حوزه بهداشت و درمان صادرات هم داشتیم.

آذری جهرمی توریسم سلامت را یکی از این نماد‌ها اعلام کرد و گفت: باید تشکر کنیم از همه کسانی که در همه دولت‌های گذشته، در این راستا گام برداشتند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات طرح تحول سلامت را افتخارات دولت دانست و گفت: هدف ما باید ارائه خدمات بهتر و دقیق‌تر به مردم باشد.

وی با بیان اینکه۱۳۱۷ مرکز بهداشتی متصل به طرح سلامت الکترونیک در کشور وجود دارد، گفت: در بودجه ۹۸، بودجه پیشنهادی مناسبی برای دولت الکترونیک بسته شد، اما در رفت آمد‌ها کم شد.

آذری جهرمی افزود: فرماندهی و مسئولیت طرح سلامت الکترونیک با وزارت بهداشت است و ما هم به صورت کامل در کنارشان هستیم.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه با استفاده از فن آوری می‌شود مراجعات را کاهش داد، گفت: پس از تولد فرزندم و برای واکسناسیون، در یک مرکز درمانی ۲۵ دقیقه من را سرپا نگه داشتند تا اطلاعات را وارد کنم که می‌شد با یک کد ملی از این اتلاف وقت جلوگیری کرد.

انتهای پیام/ م

رسانه ملی همراه وزارت ارتباطات در اجرای طرح‌ها

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر