کد خبر: ۶۸۱۷۰۶۴
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۹
۱۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۹
کد خبر : ۶۸۱۷۰۶۴
گروه : کرمان » کرمان
همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب؛

رئیس کل دادگستری استان کرمان از افتتاح ۱۳ پروژه عمرانی در دستگاه قضائی استان کرمان همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب در کرمان خبر داد.

۱۳ پروژه عمرانی در دستگاه قضائی استان کرمان افتتاح می‌شودبه گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ؛ یدالله موحد رئیس کل دادگستری استان کرمان در جلسه شورای قضائی استان کرمان گفت : در ایام الله دهه ی مبارک فجر ساختمان های جدید دادگستری های رودبار جنوب،قلعه گنج ،دادسرای عمومی وانقلاب زرند،مهمان سرای دادگستری بافت،مجتمع قضائی شهید باهنر کرمان (امنیتی و مواد مخدر) افتتاح خواهد شد.

رئیس شورای قضائی استان کرمان به راه اندازی یک مجتمع قضائی در سیرجان اشاره کرد و افزود : در شهربابک نیز مجتمع اداری،تجاری انجمن حمایت زندانیان در زیربنای 2هزار و 500مترمربع در چهار طبقه افتتاح خواهد شد.

وی اعلام کرد : دادگاه عمومی بخش صفائیه شهرستان رفسنجان، با هدف توسعه قضايي دادگستري استان و دسترسي هر چه آسان‌تر مردم به دستگاه قضايي راه اندازی می شود.

رئیس شورای قضائی استان کرمان گفت : حضور باشکوه ملت ایران در راهپیمایی 22بهمن خط بطلانی بر توطئه های دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواهد کشید.

وی عنوان کرد:استکبار جهانی در این ایام تمام امکانات تبلیغی و ابزارهای خود را به کار گرفته است تا در جامعه ایجاد یاس و ناامیدی کند تا مردم از نظام و آرمان های انقلاب فاصله گیرند.

موحد بر مبارزه جدی با استکبار جهانی در حوزه تبلیغات از طریق تببین دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی برای عموم مردم به ویژه نسل جوان تاکید کرد و گفت:توده ملت شریف ایران علیرغم همه ی سختی ها و فشارهای اقتصادی پای انقلاب،ولایت فقیه و آرمان های امام خمینی(ره) و شهداء ایستاده است

با همکاری مرکز رسانه قوه قضائیه و صداوسیمای مرکز کرمان مستند دستاوردهای چهل ساله دستگاه قضائی استان کرمان تهیه شده است و در ایام الله دهه ی مبارک فجر از سیمای ملی و استانی پخش خواهد شد .

وی بیان کرد:استقلال نظام قضائی کشور یکی از مهم ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی می باشد و قوه قضائیه قوه ای مستقل و مبتی بر احکام دین مبین اسلام است و ضمن استفاده و بهره جستن از جدیدترین دستاورهای حقوقی دنیا به عنوان یک تجربه جدید در دنیا مطرح است .

در ادامه ارسال میری،مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمان از سفر رئیس سازمان تعزیرات حکومتی کشور به کرمان در ایام مبارک دهه ی فجر خبر داد و گفت:در این سفر ساختمان جدید اداره کل تعزیرات حکومتی استان کرمان افتتاح خواهد شد.

 عباس آمیان،مدیر کل پزشکی قانونی استان کرمان نیز اعلام کرد: ساختمان جدید اداره کل پزشکی قانونی کرمان،زرند،رفسنجان و راین نیز در ایام مبارک دهه ی فجر افتتاح خواهد شد.

رضا طالبی زاده،مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان نیز گفت:گلنک احداث ساختمان جدید اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان های انار و ارزوئیه زده خواهد شد .

انتهای پیام/س

 

راه اندازی یک مجتمع قضائی در سیرجان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر