کد خبر: ۶۸۲۸۸۱۳
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۹

مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران گفت:دهم دی ماه امسال با انتقال 761 و 2 دهم میلیون متر مکعب گاز در شبکه رکورد جدیدی در حوزه انتقال به ثبت رسید و هیچ نقطه ای از کشور حتی در روزهای سرد دچار ناپایداری شبکه نشد.

 به گزارش   گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان، سعید توکلی مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران  در  آیین افتتاح  و  بازدید از  نمایشگاه دایمی خودکفایی عملیات انتقال گاز ایران در اصفهان گفت : بر اساس نگاه خودکفایی و با برنامه ریزی هدفمند کوتاه مدت ،میان مدت و بلند مدت برای همه تجهیزات و قطعات حساس انتقال گاز به درجه و قابلیت اطمینان تولید رسیده ایم و هیچ گونه مشکلی در خصوص تامین قطعات و تجهیزات انتقال گاز نداریم.

وی با بیان اینکه با توسعه خطوط انتقال ،امسال ،هیچ گازی در جنوب کشور و پالایشگاه عسلویه انبار نشد گفت: دهم دی ماه امسال با انتقال 761 و 2 دهم میلیون متر مکعب گاز در شبکه رکورد جدیدی در حوزه انتقال به ثبت رسید و هیچ نقطه ای از کشور حتی در روزهای سرد دچار ناپایداری شبکه نشد که این موضوع نشان از موفقیت کارکنان خطوط انتقال در بحث تعمیرات اساسی و اضطراری و طرح های توسعه ای دارد.

توکلی افزود: سال آینده 120 برنامه تعمیراتی و بازسازی خطوط انتقال گاز حساس و حیاتی کشور در اولویت است که از اسفند عملیات اجرایی آن با تکیه کامل بر توان داخلی آغاز می شود.

در اولین نمایشگاه دایمی خودکفایی منطقه 2 عملیات انتقال گاز ایران در اصفهان،قطعات و تجهیزات مورد نیاز حفظ ،نگهداری و بازسازی خطوط انتقال گاز از جمله تجهیزات توربینی که به همت متخصصان داخلی تولید شده اند به نمایش درآمده است.
قرار است تا پایان شهریور سال آینده این نمایشگاه در پنج منطقه عملیات انتقال گاز کشور نیز ایجاد شود.
شرکت انتقال گاز ایران از نظر حجم تاسیسات و تجهیزات دارای رتبه اول در آسیا و رتبه چهارم در جهان است. 

 

انتهای پیام/م 

 

گشایش نخستین نمایشگاه دایمی خودکفایی عملیات انتقال گاز

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر