کد خبر: ۶۸۳۴۳۸۱
گروه : مازندران » ساری
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۰

اشکان خورشیدی داور بین المللی ساروی قضاوت بازی بزرگ بین دو تیم پرستاره استقلال و تراکتورسازی را که در ورزشگاه یادگار امام تبریز برگزار شد به عهده داشت.

عملکرد درخشان اشکان خورشیدی در بازی بزرگ هفته هجدهمبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، قضاوت در بازی‌های لیگ برتر با توجه به حساسیت و رقابت شکل گرفته بین تیم‌های لیگ برتری بسیار دشوار است و داور‌ها در طول بازی به شدت از سوی همه ارکان از مدیزیت تا بازیکنان و هواداران شدیدا تحت فشار هستند.

اشکان خورشیدی داور شایسته و با کیفیت لیگ برتر که نیم فصل اول را به دلیل ناآمادگی فیزیکی عجیب از دست داد در نیم فصل دم خود را به لیگ برتر رساند و در دو هفته گذشته به داوری پرداخت.

قضاوت بازی سنگین و پرتنش دو تیم تراکتور سازی تبریز و استقلال تهران که با استقبال شدید هواداران در ورزشگاه یادگار امام تبریز برگزار گردید به این داور ساروی سپرده شد.

به گفته نادر جعفری کارشناس داوری خورشیدی در تمام دقایق بر بازی مسلط بود و در گام اول نگذاشت کنترل ستارگان دو تیم از دستش خارج شد که به طور کلی می‌توان به او نمره قبولی داد.

جعفری گفت: کارت‌های زرد بسیاری از جیب داور خارج شد که عموما برای رفتار‌های غیرورزشی بود و این موضوع به خوبی میزان برخورد‌ها و جنجال در بازی را مشخص می‌کند.

وی افزود: تیم داوری در صحنه گل تراکتورسازی نیز اشتباهی نداشت و هم داور وسط و هم کمک‌هایش در این صحنه به خوبی قضاوت کردند.

جعفری با ستایش ار عملکرد خورشیدی و اینکه باید ارزش این داوران را دانست افزود: داور بازی تراکتورسازی و استقلال در این دیدار اشتباه تاثیرگذاری نداشت و موفق شد به خوبی این بازی را که با حساسیت و تنش زیادی همراه بود، کنترل کند.

انتهای پیام/ م

قضاوت بی نقص اشکان خورشیدی در بازی تراکتور و استقلال تهران

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر