کد خبر: ۶۸۳۵۴۱۱
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۳

دور سوم مسابقات کاراته وان خردسالان و نونهالان استان کرمان در سالن تکواندو مجموعه ورزشی بشری کرمان با معرفی نفرات برتر پایان یافت.

احمد امیری، رییس هیئت کاراته استان کرمان در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، گفت: دور سوم مسابقات کاراته وان استان کرمان با حضور ۱۸ تیم  از شهرستان های رفسنجان، جیرفت، سیرجان، بافت و کرمان در سالن تکواندو مجموعه ورزشی بشری کرمان برگزار شد.

وی افزود: در پایان این رقابت ها که در رده های خردسالان و نونهالان انجام شد، نتایج زیر حاصل شد:

خردسالان

وزن۲۰-

مقام اول امیر محمد موسی زاده پویا سیرجان

مقام دوم امیر حسین امیری نبرد رفسنجان

مقام سوم محمد رضایی جهان فولاد سیرجان

مقام سوم مشترک آرین جعفری شهدا بافت

وزن۲۵-

مقام اول امیرعلی خانوکی کویر کرمان

مقام دوم دانیال زینلی الماس کرمان

مقام سوم صالح عبدالرشیدی کویر کرمان و محمد مهدی امیری جهان فولاد سیرجان

مقام سوم مشترک امیر مهدی سلیمانی شهدا کرمان و پوریا احمدی نژاد کویر کرمان

وزن ۳۰-

مقام اول محمد مهدی ابراهیم پور کویر کرمان

مقام دوم نیما قلی زاده پویا کرمان

مقام سوم محمد پارسا علیرضایی پویا سیرجان و ابوالفضل لری گویینی پویا سیرجان

وزن۳۵-

مقام اول پیمان صاحبی تربیت رفسنجان

مقام دوم ابوالفضل شول سیرجان

مقام سوم آرشام ابراهیمی الماس کرمان و محمد جواد خوارزمی پویا سیرجان

وزن۴۰-

مقام اول امیرعلی بادیه نشین تربیت رفسنجان

مقام دوم امیر علی غزوی کمربند سیاه

مقام سوم محمد صالح پور علی آبادی دانیال ایرانمنش کمربند سیاه

وزن ۴۵-

مقام اول امیرکسری برآوردی ملی پوشان رفسنجان

مقام دوم آرمین خراسانی شهدا کرمان

مقام سوم ابوالفضل امیر مجاهدی پویا کرمان

وزن ۴۵+

مقام اول علیرضا امینی نژاد ملی پوشان رفسنجان

مقام دوم امیر علی معصومی نبرد رفسنجان

مقام سوم پارسا اسماعیل زاده ملی پوشان رفسنجان و علی حاتمی شهدا کرمان

 نونهالان

وزن۳۰-

مقام اول امیر مهدی سعادتمندی الماس کرمان

مقام دوم آرمین سالاری جهان فولاد سیرجان

مقام سوم محمد رضا عباسی فاتحان اروند رفسنجان و امیرحسین کمالی جهان فولاد سیرجان

وزن۳۵-

مقام اول علیرضا شاه محمدی سیرجان

مقام دوم افشین شجاعی جهان فولاد سیرجان

مقام سوم علی اصغر اسکندری جهان فولاد سیرجان و محمد مهدی تمکین پویا کرمان

وزن۴۰-

مقام اول حامد ایزد خواه تربیت رفسنجان

مقام دوم ابوالفضل همدم جو شهدا کرمان

مقام سوم علیرضا آلام ملی پوشان رفسنجان و محمد حسنی تربیت رفسنجان

وزن ۴۵-

مقام اول شهاب تاج آبادی شهرداری جیرفت

مقام دوم محمد صالح عبداللهی شهدای زنگی آباد

مقام سوم ماهان معین الدینی الماس کرمان و ابوالفضل برزگر پویا کرمان

وزن ۵۰-

 مقام اول امین امیری زاده ملی پوشان رفسنجان

مقام دوم محمد هادی اسدی الماس کرمان

مقام سوم امیر حسین عرب زاده تکنیک نوین رفسنجان و محمد عرفان عسکری شهدا کرمان

وزن۵۵-

مقام اول امیر مهدی یعقوبی سیرجان

مقام دوم نیما عارفی الماس کرمان

مقام سوم محمدابارقی ملی پوشان رفسنجان و امیر علی بافقی نبرد رفسنجان

وزن۵۵+

مقام اول مهدی امیری زاده ملی پوشان رفسنجان

مقام دوم علی محمد سرآسیابی شهدا کرمان

مقام سوم محمد همایونی تربیت رفسنجان و عرفان ابارقی ۹دی کرمان

امیری تصریح کرد: در مجموع تیمی در رده ی خردسالان، تیم های کویر کرمان و ملی پوشان رفسنجان با ۱۱امتیاز بر سکوی نخست ایستادند و تیم های تربیت رفسنجان با۱۰ امتیاز و پویا سیرجان با ۸ امتیاز در جایگاه های دوم و سوم قرار گرفتند.

وی یادآور شد: در رده ی نونهالان نیز ملی پوشان رفسنجان و الماس کرمان با ۱۲ امتیاز مقام نخست را به خود اختصاص دادند و تیم های سیرجان با ۱۰ امتیاز و تربیت رفسنجان با  ۷ امتیاز به مقام های دوم و سوم دست یافتند.

امیری افزود: نتایج رنگینک و نهایی تیمی سه دوره متعاقباً اعلام می شود.

انتهای پیام/ب

معرفی برترین های دور سوم لیگ کاراته وان استان کرمان

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر