کد خبر: ۶۸۳۵۸۷۹
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۵

دبیر فدراسیون اسکی کشورمان گفت: حرکت جوانمردانه ملی پوش اسکی ایران در رقابت‌های قهرمانی جهان تحسین برانگیز است.

ساوه شمشکی: اقدام جوانمردانه مرجان کلهر در مسابقات جهانی اسکی تحسین برانگیز استبه گزارش خبرنگار گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، مرجان کلهر بانوی ملی پوش اسکی کشورمان در رقابت‌های مارپیچ کوچک قهرمانی جهان در مانش اول موفق شد در میان ۶۰ اسکی باز برتر جهان قرار بگیرد و به مانش دوم راه یابد. در انتهای مانش اول او اعلام کرد که در مسابقه خطا کرده است و در مانش دوم رقابت نمی‌کند. این در حالی است که نام مرجان کلهر در لیست مانش دوم قرار داشت.

بهرام ساوه شمشکی در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان بیان کرد: بعضی‌ها همچون مرجان کلهر ملی پوش اسکی کشورمان خطای خود را پس از اتمام مسابقه بیان می‌کنند و برخی هم خطای خود را بازگو نمی‌کنند. وقتی مسابقه تمام می‌شود و لیست دور دوم مسابقه اعلام می‌شود داوران نمی‌توانند اقدامی انجام دهند چرا که این ملی پوش به لحاظ قانونی می‌توانسته در مانش دوم شرکت کند. در اسکی گاهی به قدری خطا‌ها ریز است داوران نمی‌توانند آن را مشاهده کنند. این بازیکن با روحیه‌ی جوانمردانه‌ی خود اعلام کرده است که من خطا کردم و از حضور در مانش دوم امتناع کرده است.

او افزود: امتناع این ملی پوش در مانش دوم نشان از ضعیف بودن این بازیکن نیست و اگر در مانش دوم شرکت می‌کرد عملکرد خوبی را ارائه می‌داد. دیده شده است در رقابت‌های مهم ورزشکاران برتر جهان با یک خطا اوت شده اند. در اسکی سرعت بالا است و بروز خطا برای ورزشکار وجود دارد. این اقدام را می‌پسندم و تحسین می‌کنم.


بیشتر بخوانید:

رتبه اسکی‌بازان ایران در رقابت‌های قهرمانی جهان یخ زد

راهیابی ۳ بانوی ملی پوش کشورمان به مرحله نهایی رقابت‌های اسکی قهرمانی جهان

اقدام جوانمردانه بانوی اسکی ایران تحسین دنیا را برانگیخت


انتهای پیام/

آخرین اخبار از اسکی ایران

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر