کد خبر: ۶۸۳۹۶۴۰
گروه : قم » قم
تاریخ انتشار: ۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۹
مدیر عامل سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری قم مطرح کرد:

مظفری گفت: شهرداری قم نسبت به تعیین زمین برای توزیع میوه شب عید با قیمت‌های مصوب اقدام کرده و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

جایگاه برای توزیع میوه شب عید با قیمت مصوب صورت گرفتهبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم، علیرضا مظفری مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهرداری قم در خصوص فعالیت میادین میوه و تره‌بار در شهر قم گفت: مدیریت میدان میوه و تره بار از سال ۷۶ در میدان شهید رجایی و در زمینی به مساحت ۳۰ هکتار دایر شده و حدود ۲۳۰ غرفه در آن فعال است که صنف میوه فروشان عمده در این مکان فعالیت و اتحادیه دارند.

وی ادامه داد: اقدامات سخت افزاری، آماده کردن محیط، نگهداری مجموعه و مالکیت زمین در میدان شهید رجایی با سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری قم است و افرادی که در غرفه‌ها فعالیت دارند، مالک سرقفلی هستند.

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهرداری قم در مورد وضعیت میوه شب عید عنوان کرد: طی هماهنگی‌هایی که با شرکت تعاونی روستایی انجام دادیم، اقدامات اولیه در بحث تهیه اقلام میوه‌های پرتقال و سیب برای شب عید صورت گرفته است.

مظفری اضافه کرد: شهرداری قم نسبت به تعیین زمین برای توزیع میوه شب عید با قیمت‌های مصوب اقدام کرده و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

وی با تاکید بر اینکه کمبود میوه شب عید نخواهیم داشت و نیاز‌های لازم شهروندان تامین شده است، گفت: ممکن است قیمت میوه‌ها مثل سایر اجناس بعضا بالاتر از حد متعارف باشد، اما مطمئنا هیچ کمبود میوه‌ای در ایام نوروز وجود نخواهد داشت.

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهرداری قم یادآور شد: هنوز تعداد جایگاه‌های عرضه میوه شب عید مشخص نشده، اما قطعا علاوه بر جایگاه‌های سال گذشته، غرفه‌های جدید نیز خواهیم داشت.

مظفری تاکید کرد: توافقی با شهرداری‌های مناطق برای اختصاص زمین در برپایی غرفه‌های میوه شب عید خواهیم کرد و هرچه تعداد زمین بیشتری در اختیارمان قرار بگیرد، جایگاه‌های عرضه میوه بیشتری در سطح شهر وجود خواهد داشت.

وی در مورد تامین ارزاق عمومی شهروندان نیز اظهار کرد: ۱۸ فروشگاه همشهری برای تامین مایحتاج عمومی و تنظیم قیمت بازار در مناطق مختلف سطح شهر دایر شده که در قالب قرارداد‌های اجاره‌ای به بخش خصوصی واگذار شده و در حال فعالیت هستند.

انتهای پیام/الف

تعیین جایگاه و کمک به توزیع میوه شب عید

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر