کد خبر: ۶۹۰۱۸۲۶
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۷

رئیس امور هماهنگی و تلفیق بودجه سازمان برنامه و بودجه گفت: در مجموع بیش از ۶۳۰ میلیارد تومان به منظور انجام کار‌های ضروری استان‌های سیل‌زده و جبران خسارت بخش کشاوری و مسکونی اختصاص‌ یافت.

اختصاص ۶۳۰ میلیارد تومان به استان‌های سیل‌زدهبه گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی، روابط‌ عمومی و امور بین‌الملل سازمان برنامه و بودجه کشور؛ علی حیدر‌نوری، رئیس امور هماهنگی و تلفیق بودجه سازمان برنامه و بودجه کشور از پرداخت تخصیص و تنخواه و صدور تخصیص بخشی از خسارت‌های بخش کشاورزی و مسکونی استان‌های سیل‌زده خبر داد و گفت: در مجموع بیش از ۶۳۰ میلیارد تومان به منظور انجام کار‌های ضروری استان‌های سیل‌زده و جبران خسارت‌های بخش کشاوری و مسکونی اختصاص‌ یافته و این اقدام مالی برای تحقق تصویب نامه هیئت‌وزیران بوده است.

رئیس امور هماهنگی و تلفیق بودجه سازمان برنامه و بودجه کشور اظهار کرد: از طریق وزارت کشور برای هزینه‌های ضروری استان‌های سیل‌زده مبلغ ۱۰۰ میلیارد تومان اختصاص یافته است.

نوری افزود: علاوه بر آن برای استان‌های گلستان و مازندران هر یک مبلغ ۱۵ میلیارد تومان، استان‌های فارس، خوزستان، سمنان و خراسان شمالی هم هر یک مبلغ ۵ میلیارد تومان اختصاص پیدا کرده است.

به گفته وی، علاوه بر موارد مذکور، برای استان‌های لرستان، چهارمحال و بختیاری و کرمانشاه هر یک مبلغ ۲ میلیارد تومان پرداخت شده است.

رئیس امور هماهنگی و تلفیق بودجه سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: علاوه بر موارد فوق، به منظور لایروبی رودخانه‌ها و ایمن‌سازی سد‌های استان خوزستان، بیش از ۳۰ میلیارد تومان اختصاص یافت.

این گزارش می‌افزاید، این مبالغ تاکنون تأیید و پرداخت شده است و ادامه کمک‌ها پس از برآورد و تصویب پرداخت خواهد شد.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر