کد خبر: ۶۹۰۶۰۹۰
گروه : بوشهر » بوشهر
تاریخ انتشار: ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۴

رئیس شورای شهر خارگ تردد دریایی را یکی مشکلات اصلی ساکنان جزیره خارگ دانست.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر ،عبدالحمید صفایی رئیس شورای شهر خارگ عصر امروز در نشست هم‌افزایی اعضای شورای اسلامی خارگ با مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی خارگ با بیان اینکه تعامل خوبی فی‌مابین مجموعه شهرداری خارگ و پایانه نفتی ایران وجود دارد اظهار داشت: این تعامل بر مبنای توسعه و ارتقا خدمات در حوزه شهری در حال برنامه ریزی برای امسال است.

وی یکی از مشکلات اهالی خارگ تردد دریایی دانست و تاکید کرد: امیدوارم با تدبیرو همکاری مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران این موانع رفع شود و شهرداری خارگ در این زمینه آمادگی کامل را دارد با راه اندازی سازمان حمل و نقل دریایی یکی از خواسته‌های به حق ساکنان خارگ برطرف کند.

شهردار خارگ افزود: این شهرداری آمادگی دارد به‌عنوان یک بازوی اجرایی و عملیاتی در کنار پایانه‌های نفتی ایران برای انجام فعالیت‌ها و پروژه عمرانی اقدام کند.

صفایی با اشاره به اقدامات و برنامه‌های عمرانی این شهرداری بیان کرد: سه پروژه مهم و زیر ساختی در حوزه پشتیبانی ارزاق با عنوان انبار آذوقه و در حوزه نشاط اجتماعی پارک بزرگ گردشگری خارگ و در حوزه ایمنی شهر پروژه آتش نشانی خارگ بعد از ۵۰ سال اجرایی امسال اجراء می‌شود.

شهردار خارگ تصریح کرد: این شهرداری آمادگی کامل همکاری با مجموعه نفت در زمینه امورات اجرای پروژه‌های عمرانی، رفاهی و فضای سبز را دارد.

رئیس شورای شهر خارگ هم ضمن تشکر از خدمات ارائه شده توسط شرکت پایانه‌های نفتی ایران در جزیره خارگ اظهار کرد: تردد دریایی یکی مشکلات اصلی جزیره خارگ می‌باشد که امیدواریم با تدبیر شرکت پایانه‌های نفتی ایران این مشکل که پیشینه‌ای دیرینه دارد حل شود.

مهدی بخشی، استقرار آبفا در جزیره خارگ را یکی از خواسته‌های به حق اهالی جزیره خارگ دانست و تصریح کرد: تاکنون مکاتبات فراوانی صورت در این زمینه گرفته است و الحق و النصاف خدمات وزارت نفت و شرکت پایانه‌های نفتی ایران در حوزه آبرسانی شایسته و قابل تقدیر است.

وی با بیان اینکه گازرسانی به منطقه شهری یک آینده نگری برای محدوده شهری جزیره است گفت: امیدواریم شهر خارگ به گاز متصل شود و زیر ساخت‌های خوبی در این زمینه ایجاد شده است.

نگاه ویژه در توسعه ومناطق پیرامونی خارگ

مدیرعامل پایانه‌های نفتی ایران با تاکید بر توجه به مناطق پیرامونی خارگ افزود: در کنار تلاش‌های مجدانه‌ای که برای دستیابی وزارت نفت به اهداف مورد نظر در حوزه‌های عملیاتی و فنی در پایانه‌های نفتی ایران دارد، نگاهی ویژه به توسعه محیط پیرامونی و افزایش تعاملات اجتماعی دارد.

عباس اسدروز بیان کرد: در سال‌های اخیر بار‌ها شاهد تعریف و تدوین و اجرای طرح‌های توسعه‌ای در محیط پیرامونی در پایانه‌های نفتی ایران به ویژه پایانه نفتی خارگ بوده‌ایم.

وی تصریح کرد: اقدامات خوبی در حوزه مدیریت شهری در جزیره خارگ صورت گرفته است و امیدواریم این خدمات و آینده نگری تداوم داشته باشد.

مدیر عامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران گفت: شرکت پایانه‌های نفتی ایران یک شرکت ماموریت گرا و در راستای اهداف وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران در پایانه‌های نفتی ایران در حال فعالیت می‌باشد، ولی با این حال از مسئولیت‌های اجتماعی خود غافل نبوده و اقدامات بسیار فراوانی در حوزه‌های زیر ساختی برای رفاه اهالی جزیره خارگ به سرانجام رسانده است.

 

انتهای پیام/ت

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر