کد خبر: ۶۹۴۰۱۴۴
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۱

بیانات رهبر معظم انقلاب در خصوص ویژگی‌های سیاستمداران غربی در اولین روز فروردین ماه ایده طراحی پوستری مزین به فرمایشات ایشان شده است.

سیاستمداران وحشی/عکس نوشتبه گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، حضرت آیت‌الله علی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، در نخستین روز فروردین ماه در سخنرانی خود در سال ۱۳۹۸، فرمودند: «کانال مالی اتحادیه اروپا یک شوخی بیشتر نیست اما یک شوخی تلخی است. اروپایی‌ها در ماجرای برجام از پشت به ما خنجر زدند. از آن‌ها نمی‌توان توقع داشت.»

ایشان در مشهد در بخش دیگری ار فرمایشات خود فرمودند: «سیاستمداران غربی در باطن آدم‌هایی هستند به معنای کامل کلمه وحشی. کت و شلوار می‌پوشند، کروات می‌بندند و ادکل می‌زنند اما در باطن وحشی هستند.»

این اولین بار نبود که رهبر انقلاب چنین توصیفی را درباره سیاستمداران غربی به کار می‌بردند. در اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۲ نیز در یک سخنرانی در جمع زنان حوزوی و دانشگاهی کل غربی‌ها را با صفت جنایت‌پیشگی و وحشی‌گری معرفی نمودند: «اينها ظاهرشان اتو کشيده و کراوات زده و ادکلن زده و اينهايند امّا همان باطن وحشی‌گری‌ای که در تاريخ وجود داشته هنوز هم در اينها هست... نژادهای اروپایی راحت آدم می‌کشند وخونسرد جنايت می‌کنند.»

این سخنان رهبر معظم انقلاب ایده طراحی تصویر نوشتی با عنوان سیاستمداران وحشی شده است.در ادامه می توانید این تصویر را که مزین به بیاتات رهبر انقلاب است ببینید.

بر روی  این پوستر نوشته شده است:

رهبرانقلاب:« سیاست و قدرت در غرب، در دولتهای غربی اعمّ از آمریکا و اروپا، هم ظالم است، هم زورگو است، هم بی‌منطق است، هم زیاده‌خواه است. اینها هیچ منطقی سرشان نمیشود؛ با منطق واقعاً [بیگانه‌اند]. در باطن، سیاستمداران غربی آدمهایی هستند به معنای واقعیِ کلمه وحشی. تعجّب نکنید؛ بله، کت و شلوار میپوشند، کراوات میبندند، ادکلن میزنند، کیف سامسونت دستشان میگیرند، امّا وحشی‌اند؛ عملاً کارهای وحشی‌ها [را میکنند»].

سیاستمداران وحشی/عکس نوشت

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر