کد خبر: ۶۹۴۱۷۰۵
گروه : ایلام » ایلام
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۸
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام:

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام گفت: جذب و پذیرش نیرو‌های غیربومی در شرکت‌های فعال شهرستان دهلران ممنوع شده است.

جذب نیرو‌های غیربومی در شرکت‌های فعال دهلران ممنوع شدبه گزارش  خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام،شکرالله شیرخانی  مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام گفت:فرآیند به کارگیری نیرو‌های بومی در شرکت‌ها، خارج از ضوابط و روش‌های ناصحیح و بر اساس سفارش و رانت را قبول نداریم.

وی به رعایت ماده ۴۷ برنامه ششم توسعه و اولویت استفاده از ظرفیت‌های بومی منطقه تاکید کرد و افزود: جذب و به کارگیری نیرو باید یا از طریق آزمون و با نظارت دستگاه‌های ذی ربط و یا از طریق دفاتر کاریابی و با نظارت اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان صورت پذیرد، در غیر این صورت از طریق مجاری قانونی پیگیری به عمل خواهد آمد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در خصوص نیرو‌های اخراجی اویکو در پروژه پتروشیمی و NGL بیان کرد: اخراج این افراد مغایر با شعار رونق تولید و اشتغال بوده و باید در سایر پروژه‌های فعال شرکت در اسرع وقت به کارگیری شوند.

وی گفت: در سال ۹۸ هیچ گونه اخراجی از ناحیه شرکت‌ها پذیرفته نیست.

شیرخانی تاکید کرد: برای رونق تولید و افزایش بهره وری در پروژه‌های تولیدی در دهلران باید به جوانان بومی منطقه اعتماد کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام ادامه داد: مدیران پتروشیمی دهلران اعلام کردند با پیشرفت مجتمع پتروشیمی دهلران، سه هزار و ۵۰۰ نفر را استخدام و قول مساعد دادند تمامی استخدامی‌ها از جوانان بومی باشند.

انتهای پیام/با

جذب نیرو‌های بومی در شرکت‌های فعال دهلران

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر