کد خبر: ۶۹۴۲۲۳۵
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۴

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان از آماده باش پرسنل سازمان آتش نشانی در شب‌های قدر خبر داد.

آماده باش سازمان آتش نشانی کرمان در شب‌های قدربه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ، علی عسکری مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان از آماده باش پرسنل سازمان آتش نشانی در شب‌های قدر خبر داد و گفت: این سازمان با برنامه ریزی‌های ویژه و آماده باش کامل با استقرار تیم‌های عملیاتی آماده ارائه خدمات ایمنی و امداد رسانی در حوادث احتمالی به یاری شهروندان بشتابند.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان گفت: تدابیر لازم برای تامین ایمنی شهر و شهروندان در ایام لیالی قدر اندیشیده شده است.

وی افزود: پرسنل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی در تکایا و مساجد بزرگ شهر مصلی، مسجد مهدیه و دیگر اماکن مذهبی مستقر می‌شوند تا مباحث ایمنی را کنترل کنند.

عسکری تصریح کرد: همچنین آتش نشانان و گشت‌های موتوری مجهز به تجهیزات اطفاء حریق نیز در سطح شهر و اماکن مذهبی مستقر هستند و نکات ایمنی را مورد بررسی قرار می‌دهند.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان اظهار داشت: در صورت اعلام هیئت‌های مذهبی، سازمان آتش نشانی از تکایا، حسینیه‌ها و مساجد بازدید می‌کند.

وی با بیان اینکه بازدید‌های ایمنی از مساجد و تکایا با شروع ماه مبارک رمضان توسط کارشناسان این سازمان انجام شده است تاکید کرد: اگر شهروندان قصد برپایی تکیه برای برگزاری مراسم شب‌های قدر را دارند باید نکات ایمنی را رعایت کنند و در اماکن مذهبی و مساجد حتما سیستم سیم کشی برق توسط افراد متخصص بررسی شود و از ایمنی کولر‌ها مطمئن شوند.

عسکری گفت: شهروندان توجه داشته باشند درب‌های خروجی اماکن مذهبی و مساجد حتما برای خروج باز بوده تا در مواقع ضروری شهروندان بتوانند با حفظ خونسردی و آرامش از محل خارج شوند شوند.

وی یادآور شد: همچنین اماکن مذهبی و مساجد حتما به خاموش کننده دستی مجهز باشند.

انتهای پیام/س

آماده باش پرسنل سازمان آتش نشانی در شب‌های قدر

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر