کد خبر: ۶۹۶۰۰۸۲
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۱

یک زن آمریکایی که از فوبیای شوهرش به مار باخبر بود به شکل عجیبی از او انتقام گرفت.

انتقام جویی عجیب زن آمریکایی از همسرش! + فیلم////به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، یک زن آمریکایی که از ترس شوهرش از مار باخبر بود تصمیم گرفت به شکل جالبی از او انتقام بگیرد. این زن اهل "اوهایو" تصمیم گرفت با قرار دادن یک مار مصنوعی در صندوق پست از همسرش انتقام گیرد. مرد بیچاره حین باز کردن درب صندوق پست ناگهان با صحنه‌ای وحشتناک روبرو شد.

ویدئویی که توسط دوربین مدار بسته تهیه شده است واکنش این مرد به دیدن مار در داخل صندوق پست را به تصویر می‌کشد. در این ویدئو مشاهده می‌شود که این مرد پس از باز کردن درب صندوق ناگهان دچار ترس و وحشت شده و فریاد می‌کشد. شدت ترس این مرد آنچنان بود که بدون اراده به روی زمین افتاد. لحظاتی بعد این مرد درب صندوق را باز کرد و پس از آنکه متوجه شد مار قادر به حرکت نیست به ماجرا پی برد.

بنا به گفته همسر این مرد او انتظار چنین واکنشی از شوهرش را داشت، چون می‌دانست که او از مار بسیار وحشت دارد. این زن که هویتش مشخص نشده است در این باره گفت: "من و شوهرم همیشه با هم شوخی می‌کنیم و از این شوخی‌ها فیلم تهیه می‌کنیم. من می‌دانستم شوهرم فوبیای مار (ترس از مار) دارد و این بار با طرح این نقشه از او انتقام گرفتم."

گفتنی است؛ ترفند این زن آمریکایی برای انتقام‌جویی از همسرش با کمک یک مار مصنوعی در حالی خبرساز می‌شود که چندی پیش نیز یک مرد آمریکایی هنگام مراجعه به درب خانه دوستش توسط یک مار واقعی مورد حمله قرار گرفت. این مرد در حالی که با فشار دادن زنگ درب منتظر ورود به داخل خانه دوستش بود ناگهان توسط یک مار از ناحیه صورت مورد حمله قرار گرفت.


بیشتر بخوانید: ماری که مهمان را در مقابل درب خانه غافلگیر کرد! +فیلم


انتهای پیام/

انتقام جویی عجیب زن آمریکایی از همسرش!

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر