کد خبر: ۶۹۶۲۴۳۹
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۶

معاون نیروی انسانی فرماندهی انتظامی استان کرمان گفت: با هماهنگی‌های انجام گرفته در نظر است در روز برگزاری یادواره شهدای انتظامی سه راه سیلو به سه راه شهدای پلیس کرمان تغییر نام پیدا کند.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ، سرهنگ فیروز شرفی، معاون نیروی انسانی فرماندهی انتظامی استان کرمان با اشاره به در پیش بودن یادواره سرداران و ۵۷۴ شهید نظم و امنیت فرماندهی انتظامی استان کرمان در ۲۲خرداد گفت: هدف از برگزاری این یادواره‌ها دمیدن روح انقلابی‌گری وتجدید میثاق با آرمان‌های شهداست که ترویج و اشاعه این فرهنگ غنی امری لازم و ضروری است.

فیروز شرفی افزود: شهدای نیروی انتظامی جان خود را آگاهانه تقدیم می‌کنند تا مردم در آسایش و آرامش به مسائل آموزشی، فرهنگی، اقتصادی و... بپردازند.

وی با اشاره به اینکه مطلبی که کمتر جامعه به آن توجه می‌کند احساس دین به شهدا است، تصریح کرد: بالاترین ایثار و گذشت آن است جان خود را بدهید تا همه اقشار جامعه در آسایش باشند.

سرهنگ شرفی افزود: ۱۰ سال پیش یادواره شهدای انتظامی را برگزار کرده‌ایم و در ۲۲ خرداد ماه سال جاری یادواره ۵۷۴ شهدای نیروی انتظامی استان را در حالی برگزار می‌کنیم که در طول این ۱۰ سال گذشته ۱۰۰ نفر به شهدای نیروی انتظامی استان کرمان افزوده شده است.

وی درادامه گفت: با هماهنگی‌های انجام گرفته در نظر است در روز برگزاری یادواره سه راه سیلو به سه راه شهدای پلیس کرمان تغییر نام پیدا کند.

معاون نیروی انسانی فرماندهی انتظامی استان کرمان افزود: علاوه بر این، در روز برگزاری یادواره، از تمثال شهدای عرصه نظم و امنیت در چند نقطه از شهر رونمایی می‌شود و قرار است بلوار تازه تاسیس شده در نزدیکی بلوار راه آهن نیز به اسم شهید زنده روح از شهدای نظم و امنیت نامگذاری شود.

سرهنگ شرفی با اشاره به برگزاری یادواره‌های شهدا هرساله در شهرستان‌ها گفت: امیدواریم بتوانیم بابرگزاری این یادواره‌ها ضمن زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا و تکریم خانواده‌های آن‌ها گوشه‌ای از زحمات آن‌ها را جبران و دین خود را به آن‌ها ادا کنیم.
انتهای پیام/ی

با یاد و راه شهدا خواهیم ماند

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر